Weekend majowy 2023

(74)

Dokąd na długi weekend majowy w 2023? Mamy do polecenia obiekty z pakietem na majówkę nad morzem, długi weekend majowy w górach, ale też nad jeziorem. Zarezerwuj już teraz!

Zarezerwuj swój nocleg na Majówkę

Długi weekend majowy to świetna okazja, by te kilka dodatkowych dni wolnych przeznaczyć na wypoczynek. Majówka kojarzy się wszystkim z grillowaniem - wiedzą o tym także gospodarze naszych obiektów, dlatego zapewniają swoim gościom miejsce do grillowania czy ognisko. Ale to oczywiście nie wszystkie atrakcje.

Noclegi na weekend majowy - noclegi.net.pl

Pakiety na majówkę, jakie przygotowały nasze obiekty poza korzystną ceną, zawierają też cały szereg atrakcji - dla dzieci i dorosłych. Poza wspomnianym wcześniej grillem czy ogniskiem popularne są:

  • wieczorki tematyczne - np. kolacja w stylu włoskim, meksykańskim czy chińskim
  • pieczenie pierników, ciasteczek, czy wspólne wyrabianie masła
  • opowieści o regionalnych smakołykach z degustacją
  • śpiewanie patriotycznych piosenek, historyczne inscenizacje.

Popularnym udogodnieniem na noclegi w majówkę są też opcje wyżywienia. Śniadania w formie szwedzkiego stołu, obiadokolacje z regionalnych produktów. 

Zapraszamy serdecznie do poznania propozycji naszych obiektów na długi weekend majowy w 2023 roku!

Jaka będzie pogoda na majówkę 2023?

Pogoda zmienią się bardzo szybko, trudno zatem dzisiaj przewidzieć, jaka będzie w długi weekend majowy. Bez względu na pogodę nasze pensjonaty, hotele i ośrodki biorą ewentualność niepogody i mają sporo atrakcji w swoich obiektach. Dobra zabawa na majówkę gwarantowana!

Jak wykorzystać bon turystyczny za nocleg na majówkę?

Szukaj pobytów oznaczonych znacznikiem "BON". Masz wtedy pewność, że ten obiekt honoruje bon turystyczny.

Czy noclegi na weekend majowy są tanie?

Jeśli szukasz noclegu nad morzem, będzie on zapewne tańszy niż w czasie wakacji - nie jest to sezon dla nadmorskich miejscowości i dużo obiektów jest nieczynnych. Najkorzystniejsze cenowo są zazwyczaj pokoje i kwatery prywatne. Dla większej rodziny czy grup przyjaciół polecam domki letniskowe. Cena w przeliczeniu na osobę kształtuje się bardzo korzystnie.

Czy znajdę na weekend majowy noclegi ze spa?

Na naszej stronie prezentujemy ofertę także obiektów, które na majówkę w 2023 posiadają pakiety SPA. Popularne kierunki uzdrowiskowe to: Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój.

Wyślij zapytanie