Noclegi na wakacje w Szklarskiej Porębie

(1)

Odpocznij w wakacje Szklarskiej Porębie. Odwiedź tę niezwykłą krainę z magicznymi wodospadami, piękny szlakami turystycznymi i licznymi atrakcjami.

Szklarska Poręba - wakacje 2022 w Karkonoszach

Bogata baza noclegowa i gastronomiczna to bez wątpienia dodatkowe atuty tej miejscowości. Poszukaj noclegów w Szklarskiej Porębie i spędź tu najlepszy urlop.

Szklarska Poręba to wyjątkowe miejsce. Podczas wakacji w Szklarskiej Porębie obowiązkowo trzeba odwiedzić wodospad Szklarka. Do wodospadu jest bardzo łatwy dostęp, dlatego możesz tam zabrać nawet dziecko w wózku. Obok wodospadu znajduje się schronisko Kochanówka, w którym możesz odpocząć i zjeść coś pysznego. Podczas górskich wycieczek zachwyci Cię piękno okolicznej przyrody. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej, tylko wybierz dla siebie noclegi w górach w Szklarskiej Porębie i zobacz sam to niezwykłe miejsce.

Czy podczas wakacji w Szklarskiej Porębie wodospad Kamieńczyk jest dostępny do zwiedzania?

Jeżeli na szlaku nie trwają akurat żadne prace serwisowe, wodospad jest dostępny do zwiedzania.

Czy noclegi na wakacje w Szklarskiej Porębie są drogie?

Szklarska Poręba posiada bardzo dużą bazę noclegową. Szukając noclegu, możesz znaleźć tańsze pokoje i kwatery. Dostępne są również komfortowe apartamenty.

Jak można spędzać aktywnie czas podczas wakacji w Szklarskiej Porębie?

Spędzając wakacje w górach, warto wybrać się na pieszą wycieczkę i poznać okolice. Podczas wycieczki będziesz miał okazję podziwiać piękne widoki, dla których naprawdę warto tu przyjechać.

Jakie jakie miejsce warto odwiedzić podczas wakacji w Szklarskiej Porębie?

 Będąc w Szklarskiej Porębie, warto wybrać się na wycieczkę po okolicy. Możesz odwiedzić zamek Chojnik w Sobieszowie. Polecam też wizytę w hucie szkła Julia w Piechowicach. W okolicy jest wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Przekonaj się samemu.

Wyślij zapytanie