Noclegi na wakacje w Kudowie-Zdroju

(1)

Jeżeli lubisz ciekawe i spokojne miejsca to wakacje w Kudowie-Zdrój będą dla ciebie idealne. To znane uzdrowisko każdego roku przyciąga mnóstwo turystów. Dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna to dodatkowe atuty tego miejsca. Wybierz wakacje w Kudowie Zdrój, a nie tylko odpoczniesz, ale i zadbasz o zdrowie.

Kudowa-Zdrój - lato 2022 i wakacje w uzdrowisku

Kudowa-Zdrój to miasteczko uzdrowiskowe. Co roku przyjeżdża tu mnóstwo osób pragnących poprawić stan swojego zdrowia.

Wakacje w górach w Kudowie-Zdrój to dobry wybór dla osób lubiących ciekawe miejsca z niespotykanymi zabytkami. Znajdziecie tutaj Kaplica Czaszek, jest to jedno z tylko trzech takich miejsc w Europie. Kaplica w całości wyłożona jest ludzkimi czaszkami i innymi kośćmi. Kudowa-Zdrój to też dobry punkt wypadowy dla osób lubiących górskie wędrówki. Liczne szlaki pozwalają lepiej poznać okolice i Góry Stołowe. Udaj się na wakacje do Kudowy-Zdrój to nie tylko ciekawie spędzisz czas, ale i zadbasz o zdrowie.

Czy podczas wakacji w Kudowie-Zdrój można napić się wody mineralnej?

Pijalnia wody mineralnej otwarta jest codziennie nawet w weekendy. Dostępna jest dla wszystkich turystów.

Czy podczas wakacji w Kudowie-Zdrój można skorzystać z zabiegów leczniczych?

Wypoczywając w Kudowie-Zdrój możesz wykupić sobie zabiegi lecznicze w uzdrowisku lub w innym obiekcie. Ich oferta jest naprawdę szeroka. 

Co warto zobaczyć podczas wakacji w Kudowie-Zdrój?

Jednym z najciekawszych miejsc w Kudowie-Zdrój jest Kaplica Czaszek. Pokryta jest ona w całości ludzkimi czaszkami i kośćmi. Ciekawostką jest to, że w Europie są tylko trzy takie zabytki.

Jak można spędzić aktywnie czas podczas wakacji w Kudowie-Zdrój?

Wybierając noclegi w górach na wakacje w Kudowie Zdroju masz do wyboru cały szereg szlaków pieszych i rowerowych. Polecamy wybrać się na pieszą wycieczkę. Można również odwiedzić miejscowy aquapark lub wypożyczyć rower i wybrać się na przejażdżkę. 

Wyślij zapytanie