Wystawa Klocków Brick City

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Wystawa BRICK CITY to największa w regionie interaktywna ekspozycja modeli i makiet zbudowanych z klocków LEGO®. Do misternie przygotowanych makiet utrzymanych w bajkowym klimacie wykorzystano tysiące kolorowych klocków LEGO. Zastosowane liczne efekty specjalne to moc emocji i interakcji. Unikalne, niepowtarzalne budowle, modele i makiety zbudowano z około 400 tys. klocków i zgromadzono na powierzchni około 400 m2. Zobaczycie wielkie makiety: LEGO® Elves, LEGO® Friends, LEGO® City, morską bitwę Piratów, makietę z kolejkami, dużą ekspozycję LEGO Star Wars, Western City, wielką i małą Architekturę oraz nieseryjne modele .


Po obejrzeniu wystawy z klocków LEGO można obejrzeć Cykl Historyczny, czyli nową wystawę Historii regionu w pigułce - to 7 interaktywnych i ruchomych dioram przedstawiających zapomniane już zawody (takie jak poszukiwacze minerałów, drwale i kurzacy, laboranci, hutnicy i wiele innych wykonywanych niegdyś zawodów w Karkonoszach. Zastosowane techniki modelarskie i łączenie ich z klockami LEGO daje ciekawe efekty i sprawia, że dioramy wyróżniają się oryginalnością i są jedyne w swoim rodzaju. Wystawa umożliwia dzieciom wejście w świat zabawy i nauki, pobudzając jednocześnie ich wyobraźnie i kreatywność, a dorośli znajdą tu ciepłe wspomnienia z lat dzieciństwa. Łagodny podjazd dla wózków to wystawa przyjazna dla rodzin z dziećmi a przy wystawie funkcjonuje dobrze zaopatrzony sklep z klockami LEGO. To jedyny taki sklep w Szklarskiej Porębie.Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (2)
Anonim
9.05.2019 08:37

Byłam na wystawie LEGO zarówno w Szklarskiej Porębie jak i Karpaczu, wspaniała sprawa. Syn zachwycony ponieważ aktualnie przeżywa fascynacje klockami :)

Anonim
23.07.2021 15:25

Lego zawsze na czasie. Dzieciaki je uwielbiają. Jak byliśmy w Szklarskiej, to wiadomo było, że nie odpuszczą i tam pójdziemy.

Dodaj komentarz
Lokalizacja