Weekend Majowy Ustronie Morskie - zapraszamy nad morze

(1)
  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci

  Na weekend majowy 2024 w Ustroniu Morskim gospodarze przygotowali pakiety noclegów i dodatkowych atrakcji. Znajdziesz tutaj np. wyżywienie, atrakcje dla dzieci, organizację grilla czy ogniska. Zobacz poniższe noclegi na Majówkę w Ustronie Morskie i zarezerwuj już dzisiaj!

  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  ZAPRASZAMY!

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność
  Ustronie Morskie - majówka 2024

  Majówka - zapraszamy nad morze do Ustronia Morskiego

  Długi weekend majowy w Ustroniu Morskim - pusta plaża, smaczne i świeże jedzenie, brak tłumów. Brzmi jak przepis na idealny wypoczynek? 1 i 3 maj to zawsze okazja, by wziąć dodatkowych kilka dni wolnego i przedłużyć sobie weekend nawet do tygodnia!  Ale właściwie dlaczego warto zarezerwować nocleg w Ustroniu Morskim na Majówkę? Choćby dlatego, że to niezwykle piękne miejsce z czystą plażą! 

  Zresztą, co będę Cię zachęcać - przyjedź na weekend majowy do Ustania Morskiego i sprawdź samemu.

  Czy na majówkę w Ustroniu Morskim można się kąpać w morzu?

  Kąpanie się w morzu podczas majówki w Ustroniu Morskim nie jest zakazane, aczkolwiek niekoniecznie polecane. Średnia temperatura w maju to 13 stopni, dla większości ludzi będzie więc za chłodno, by myśleć o kąpielach w morzu. Zamiast tego polecamy spacery boso brzegiem morza - to świetna terapia dla zmęczonych stóp.

  Czy podczas weekendu majowego w Ustroniu Morskim hotele, pensjonaty i domki są otwarte?

  Zdecydowana większość obiektów nad morzem zaczyna przyjmować gości właśnie od początku maja. Część od Wielkanocy. Na naszej stronie prezentujemy pakiety noclegów na majówkę w Ustronie Morskie przygotowane przez gospodarzy na 2024 - masz więc pewność, że obiekt przyjmuje rezerwacje.

  Czy podczas majówki plaża w Ustroniu Morskim jest strzeżona?

  Nie, ratownicy pojawiają się nad morzem wraz z początkiem sezonu - zatem pod koniec czerwca. Wypoczywając w Ustroniu Morskim podczas majówki zachowaj więc szczególną ostrożność przy wchodzeniu do wody.

  Czy na weekend majowy 2024 w Ustroniu Morskim są jakieś atrakcje?

  W Ustroniu Morskim w maju polecamy aktywne spędzanie czasu. Jest dużo tras pieszych i rowerowych. Można na spokojnie zwiedzać okolicę na rowerze, gdy nie ma tłumów. Smakosze chętnie odwiedzą Skansen Chleba, gdzie będą mogli nauczyć się wypieków i posmakują różnych gatunków. Lokalne knajpki zachęcają zapachami do poznania regionalnych potraw. Ale też gospodarze obiektów dbają, by goście się nie nudzili. Grille, ogniska, przejażdżki. Widzisz więc, że będzie co robić w maju w Ustroniu Morskim.