Gąski - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Znalezienie w Gąskach noclegów z basenem nad morzem tylko pozornie przypomina szukanie igły w stogu siana. Wprawdzie letniskowa miejscowość w zachodniopomorskiem cechuje się wysoce kameralną atmosferą, to turyści mogą tutaj liczyć na coraz więcej przyjemnych udogodnień. Nawet jeśli noclegi z basenem w Gąskach stanowią obecnie mniejszość, to dostępne już teraz oferty zapowiadają świetny relaks.

Szukasz noclegu z basenem w Gąskach?

Oczywiście trzeba w tym wszystkim zachować odpowiednie proporcje, wyczucie skali. Gąski mają bazę turystyczno-noclegową o określonym profilu, próżno tutaj szukać dużych hoteli z własnymi aquaparkami, ukierunkowanymi na luksus i kuszącymi bogatą ofertą zabiegów SPA & Wellness. O wiele łatwiej o jakiś pensjonat albo kwaterę prywatną z basenem ogrodowym - czy to wykopane niecki, czy też nadmuchiwane baseny-banie. Przykład takiego noclegu z basen z Gąsek daje pensjonat Villa Amelia (mniejsza już o szczegółowe wymogi kategoryzacji obiektów hotelarskich). Dla nas najistotniejszy jest fakt, że ośrodek posiada odkryty basen z podgrzewaną wodą. Do rekreacyjnego pluskania się, być może też nauki pływania a przede wszystkim: ochłody w upalne, letnie dni.

Polecane noclegi z basenem w Gąskach

Nieco inny charakter mają noclegi z basenem w Gąskach nad morzem oferowane przez Villę Amber. Otóż pensjonat “Bursztynowa Willa” posiada szczególne mini-SPA, bazujące na tzw. ruskiej bani. To specyficzna sauna, a na dokładkę jest jeszcze osobna balia z podgrzewaną wodą. Coś w rodzaju drewnianego jacuzzi. W kwestii kwater oferowanych turystom, ośrodek daje kilka rozmaitych opcji do wyboru. Villa Amber posiada klasyczne pokoje gościnne nad morzem w trzech wariantach oraz dwa typy domków letniskowych. A wszystko otwarte przez cały, okrąglutki rok.

Z kolei ośrodek Włóczęga proponuje cokolwiek minimalistyczną odsłonę noclegów z basenem w Gąskach. Teren obiektu z pokojami gościnnymi i apartamentami w głównym budynku oraz sześcioma domkami letniskowymi uzupełnia ogród o dużej powierzchni. Znalazło się miejsce i na plac zabaw dla dzieci, i na zakątek grillowy, i na rozłożenie okrągłego, stelażowego basenu. O pływaniu nie ma co myśleć, ale już spokojnym wypoczynku pod chmurką - jak najbardziej tak.

Zarezerwuj online nocleg z basenem w Gąskach na noclegi.net.pl

Gąski noclegi z basenem nad morzem w swojej bazie hotelarsko-turystycznej jak najbardziej posiadają. Powyższe przykłady są tego najdobitniejszym dowodem. Wprawdzie niektóre z typowych dla takich ośrodków wygód są jeszcze niedostępne, ale to pewnie tylko kwestia czasu. Kiedy do komfortowych pokoi czy nowoczesnych domków letniskowych dochodzą kolejne atrakcje, łatwiej o pozyskanie zadowolonych klientów. Dlatego można w ciemno zakładać, że w Gąskach będą pojawiać się kolejne baseny.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)
Anonim 21.02.2018 10:19

Tak się czasami zastanawiam - po co komu basen ogrodowy, skoro do Gąsek i tak przyjeżdża się nad morze. I to w jakichś 95% przypadków na lato, kiedy te wszystkie systemy podgrzewania wody są zwyczajnie niepotrzebne (przynajmniej w teorii, bo z polską pogodą różnie bywa). Jacuzzi albo taką ruską banię rozumiem - relaks, masażyk, jakieś winko wieczorkiem. Ale taki sztuczny basen, z którego w warunkach domowych i tak najwięcej korzystają dzieci? Tylko jako atrakcja dla maluchów.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie