Gąski - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Znalezienie w Gąskach noclegów z basenem nad morzem tylko pozornie przypomina szukanie igły w stogu siana. Wprawdzie letniskowa miejscowość w zachodniopomorskiem cechuje się wysoce kameralną atmosferą, to turyści mogą tutaj liczyć na coraz więcej przyjemnych udogodnień. Nawet jeśli noclegi z basenem w Gąskach stanowią obecnie mniejszość, to dostępne już teraz oferty zapowiadają świetny relaks.

  Szukasz noclegu z basenem w Gąskach?

  Oczywiście trzeba w tym wszystkim zachować odpowiednie proporcje, wyczucie skali. Gąski mają bazę turystyczno-noclegową o określonym profilu, próżno tutaj szukać dużych hoteli z własnymi aquaparkami, ukierunkowanymi na luksus i kuszącymi bogatą ofertą zabiegów SPA & Wellness. O wiele łatwiej o jakiś pensjonat albo kwaterę prywatną z basenem ogrodowym - czy to wykopane niecki, czy też nadmuchiwane baseny-banie. Przykład takiego noclegu z basen z Gąsek daje pensjonat Villa Amelia (mniejsza już o szczegółowe wymogi kategoryzacji obiektów hotelarskich). Dla nas najistotniejszy jest fakt, że ośrodek posiada odkryty basen z podgrzewaną wodą. Do rekreacyjnego pluskania się, być może też nauki pływania a przede wszystkim: ochłody w upalne, letnie dni.

  Polecane noclegi z basenem w Gąskach

  Nieco inny charakter mają noclegi z basenem w Gąskach nad morzem oferowane przez Villę Amber. Otóż pensjonat “Bursztynowa Willa” posiada szczególne mini-SPA, bazujące na tzw. ruskiej bani. To specyficzna sauna, a na dokładkę jest jeszcze osobna balia z podgrzewaną wodą. Coś w rodzaju drewnianego jacuzzi. W kwestii kwater oferowanych turystom, ośrodek daje kilka rozmaitych opcji do wyboru. Villa Amber posiada klasyczne pokoje gościnne nad morzem w trzech wariantach oraz dwa typy domków letniskowych. A wszystko otwarte przez cały, okrąglutki rok.

  Z kolei ośrodek Włóczęga proponuje cokolwiek minimalistyczną odsłonę noclegów z basenem w Gąskach. Teren obiektu z pokojami gościnnymi i apartamentami w głównym budynku oraz sześcioma domkami letniskowymi uzupełnia ogród o dużej powierzchni. Znalazło się miejsce i na plac zabaw dla dzieci, i na zakątek grillowy, i na rozłożenie okrągłego, stelażowego basenu. O pływaniu nie ma co myśleć, ale już spokojnym wypoczynku pod chmurką - jak najbardziej tak.

  Zarezerwuj online nocleg z basenem w Gąskach na noclegi.net.pl

  Gąski noclegi z basenem nad morzem w swojej bazie hotelarsko-turystycznej jak najbardziej posiadają. Powyższe przykłady są tego najdobitniejszym dowodem. Wprawdzie niektóre z typowych dla takich ośrodków wygód są jeszcze niedostępne, ale to pewnie tylko kwestia czasu. Kiedy do komfortowych pokoi czy nowoczesnych domków letniskowych dochodzą kolejne atrakcje, łatwiej o pozyskanie zadowolonych klientów. Dlatego można w ciemno zakładać, że w Gąskach będą pojawiać się kolejne baseny.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  21.02.2018 10:19

  Tak się czasami zastanawiam - po co komu basen ogrodowy, skoro do Gąsek i tak przyjeżdża się nad morze. I to w jakichś 95% przypadków na lato, kiedy te wszystkie systemy podgrzewania wody są zwyczajnie niepotrzebne (przynajmniej w teorii, bo z polską pogodą różnie bywa). Jacuzzi albo taką ruską banię rozumiem - relaks, masażyk, jakieś winko wieczorkiem. Ale taki sztuczny basen, z którego w warunkach domowych i tak najwięcej korzystają dzieci? Tylko jako atrakcja dla maluchów.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów