Chłopy - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Jeśli chodzi o noclegi z basenem w cenie, to akurat w Chłopach takich ofert turystycznych ze świecą szukać. Cóż, baza hotelarsko-rekreacyjna małej, letniskowej wsi w żaden sposób nie może się równać z dużymi, miejskimi kurortami. Jednak niektórym zamiast aquaparku w zupełności wystarczy mały basenik, choćby i ogrodowy - w końcu przyjechali nad morze, na plażę.

  Szukasz noclegu z basenem w Chłopach?

  Same Chłopy na ten moment posiadają pojedyncze obiekty noclegowe z wybudowanymi basenami - prawdopodobnie dałoby się je policzyć na palcach jednej ręki. Ale ich propozycje przedstawiają się całkiem interesująco. Bodaj najlepsze noclegi z basenem w Chłopach nad morzem zapewnia swoim gościom Pensjonat Atlantic. W kwestii zakwaterowania ośrodek bazuje na eleganckich pokojach z bogatym wyposażeniem, mieszczących od 2 do 4 osób. Jest też kilka większych apartamentów oraz parę domków letniskowych. Natomiast “kompleks basenowy” pensjonatu składa się z dwóch niecek - rekreacyjnej i dla dzieci - o sumarycznej powierzchni lustra wody 50 m². Oba baseny posiadają podgrzewacze wody. Poza tym do dyspozycji gości jest też basen ogrodowy (dmuchana balia).

  Jeśli noclegi nad morzem z basenem w Chłopach  mają wyższy priorytet niż bliskość plaży, wtedy warto rozejrzeć się po sąsiednich, nieco oddalonych od brzegu miejscowościach. Idealna będzie tutaj wieś letniskowa. Na przykład miejscowy hotel - a ściślej rzecz ujmując Hotelik Brydar, który pod względem oficjalnych kategorii obiektów noclegowych zalicza się do pensjonatów. Obiekt posiada duży basen na świeżym powietrzu (12 na 6 metrów) oraz okrągły brodzik dziecięcy, a do tego trzeba dodać jeszcze jacuzzi i saunę - dostępne już wewnątrz pensjonatu. A wszystko na wyłączność dla gości, którzy zameldują się w jednym z czterech standardów pokoi. Ceny na wakacje mieszczą się pomiędzy 240 a 530 złotych (w zależności od standardu) za noc od całego pokoju.

  Polecane noclegi z basenem w Chłopach

  Dość podobnie nocleg z basenem w Chłopach - a raczej Niegoszczu - będzie wyglądał w pensjonacie Villa Finezja. Wymiary zewnętrznej niecki to 13×6,5 metra, a tuż obok znajduje się basenik dla dzieci na bazie koła (o średnicy 3,5 m i głębokości 45 cm). Brakuje wprawdzie jakiejś namiastki strefy SPA & Wellness… ale w tych okolicach generalnie zaplecze to zabiegów relaksacyjno-pielęgnacyjnych zdarza się niezwykle rzadko. Co do kwater we wzmiankowanym pensjonacie, do wyboru są “standardowe pokoje” oraz dwupokojowe apartamenty. Zakres cenowy na wakacje: 80-100 zł za osobę dorosłą w pokoju oraz 280-460 złotych w przypadku apartamentów.

  Wychodzi na to, że aktualnie Chłopy noclegi z basenem mogą zaproponować turystom przede wszystkim na terenie sąsiednich kurortów. Tak po prostu przedstawia się sytuacja w branży turystyczno-hotelarskiej. Oczywiście całość wygląda zupełnie inaczej, gdyby uwzględniać dmuchane baseny ogrodowe. Wtedy okazałoby się, że w Chłopach noclegi z basenem nad morzem oferują i prywatne domy gościnne z kwaterami, i pola namiotowe, i pola kempingowe, i osiedla domków letniskowych… Długo by wymieniać.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  21.02.2018 13:35

  Noclegi z basenem w cenie pobytu nad morzem to naprawdę znakomity pomysł. Dla tych, którzy ewidentnie nie mają zielonego pojęcia, co ze sobą zrobić na wakacjach. W okolicach Chłopów pełno jest atrakcji turystycznych, dzięki którym wczasowicze mogą miło i przyjemnie spędzić czas. Szczególnie ci turyści, którzy lubią aktywne formy wypoczynku - żeby wymienić tylko międzynarodowe szlaki rowerowe, które przebiegają nieopodal.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów