Chłopy - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Jeśli chodzi o noclegi z basenem w cenie, to akurat w Chłopach takich ofert turystycznych ze świecą szukać. Cóż, baza hotelarsko-rekreacyjna małej, letniskowej wsi w żaden sposób nie może się równać z dużymi, miejskimi kurortami. Jednak niektórym zamiast aquaparku w zupełności wystarczy mały basenik, choćby i ogrodowy - w końcu przyjechali nad morze, na plażę.

  Szukasz noclegu z basenem w Chłopach?

  Same Chłopy na ten moment posiadają pojedyncze obiekty noclegowe z wybudowanymi basenami - prawdopodobnie dałoby się je policzyć na palcach jednej ręki. Ale ich propozycje przedstawiają się całkiem interesująco. Bodaj najlepsze noclegi z basenem w Chłopach nad morzem zapewnia swoim gościom Pensjonat Atlantic. W kwestii zakwaterowania ośrodek bazuje na eleganckich pokojach z bogatym wyposażeniem, mieszczących od 2 do 4 osób. Jest też kilka większych apartamentów oraz parę domków letniskowych. Natomiast “kompleks basenowy” pensjonatu składa się z dwóch niecek - rekreacyjnej i dla dzieci - o sumarycznej powierzchni lustra wody 50 m². Oba baseny posiadają podgrzewacze wody. Poza tym do dyspozycji gości jest też basen ogrodowy (dmuchana balia).

  Jeśli noclegi nad morzem z basenem w Chłopach  mają wyższy priorytet niż bliskość plaży, wtedy warto rozejrzeć się po sąsiednich, nieco oddalonych od brzegu miejscowościach. Idealna będzie tutaj wieś letniskowa. Na przykład miejscowy hotel - a ściślej rzecz ujmując Hotelik Brydar, który pod względem oficjalnych kategorii obiektów noclegowych zalicza się do pensjonatów. Obiekt posiada duży basen na świeżym powietrzu (12 na 6 metrów) oraz okrągły brodzik dziecięcy, a do tego trzeba dodać jeszcze jacuzzi i saunę - dostępne już wewnątrz pensjonatu. A wszystko na wyłączność dla gości, którzy zameldują się w jednym z czterech standardów pokoi. Ceny na wakacje mieszczą się pomiędzy 240 a 530 złotych (w zależności od standardu) za noc od całego pokoju.

  Polecane noclegi z basenem w Chłopach

  Dość podobnie nocleg z basenem w Chłopach - a raczej Niegoszczu - będzie wyglądał w pensjonacie Villa Finezja. Wymiary zewnętrznej niecki to 13×6,5 metra, a tuż obok znajduje się basenik dla dzieci na bazie koła (o średnicy 3,5 m i głębokości 45 cm). Brakuje wprawdzie jakiejś namiastki strefy SPA & Wellness… ale w tych okolicach generalnie zaplecze to zabiegów relaksacyjno-pielęgnacyjnych zdarza się niezwykle rzadko. Co do kwater we wzmiankowanym pensjonacie, do wyboru są “standardowe pokoje” oraz dwupokojowe apartamenty. Zakres cenowy na wakacje: 80-100 zł za osobę dorosłą w pokoju oraz 280-460 złotych w przypadku apartamentów.

  Wychodzi na to, że aktualnie Chłopy noclegi z basenem mogą zaproponować turystom przede wszystkim na terenie sąsiednich kurortów. Tak po prostu przedstawia się sytuacja w branży turystyczno-hotelarskiej. Oczywiście całość wygląda zupełnie inaczej, gdyby uwzględniać dmuchane baseny ogrodowe. Wtedy okazałoby się, że w Chłopach noclegi z basenem nad morzem oferują i prywatne domy gościnne z kwaterami, i pola namiotowe, i pola kempingowe, i osiedla domków letniskowych… Długo by wymieniać.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  21.02.2018 13:35

  Noclegi z basenem w cenie pobytu nad morzem to naprawdę znakomity pomysł. Dla tych, którzy ewidentnie nie mają zielonego pojęcia, co ze sobą zrobić na wakacjach. W okolicach Chłopów pełno jest atrakcji turystycznych, dzięki którym wczasowicze mogą miło i przyjemnie spędzić czas. Szczególnie ci turyści, którzy lubią aktywne formy wypoczynku - żeby wymienić tylko międzynarodowe szlaki rowerowe, które przebiegają nieopodal.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów