Rowy - noclegi przy plaży. Apartamenty, pokoje, kwatery blisko morza

Nadmorski kurort Rowy cechuje się interesującym wachlarzem ofert turystycznych z noclegami niedaleko plaży. Nawet jeśli na polskim wybrzeżu łatwo wskazać bardziej rozpoznawalne kurorty o większej renomie, to pomorskie letnisko zdecydowanie zasługuje na pilną uwagę. Baza noclegowa Rowów jest na tyle rozbudowana, żeby trafić w gusta i preferencje naprawdę szerokiego grona potencjalnych gości.

Najlepiej świadczy o tym spore zróżnicowanie obiektów blisko plaży, które proponują turystom swoje usługi hotelarskie. W Rowach od lat funkcjonują pokoje gościnne wynajmowane przez osoby prywatne - choć coraz trudniej już o kwaterę przy morzu w tradycyjnej, rybackiej chacie - działa też sporo domów wczasowych oraz poniekąd pokrewnych pensjonatów, a i parę klasycznych hoteli się znajdzie. Dzięki temu podróżni poszukujący noclegów na relaks przy bałtyckiej plaży mają wystarczająco duży wybór. Pozostaje tylko zarezerwować terminy wakacyjne na tyle wcześnie, kiedy są jeszcze wolne pokoje nad morzem. Czyli z wyprzedzeniem co najmniej kilkumiesięcznym, bo później zakres możliwości zaczyna się mocno zawężać.

Klienci spodziewający się szeroko rozumianych wygód - od eleganckich maksymalnie komfortowych pokoi po dodatki w typie zabiegów SPA & Wellness - zapewne wybiorą porządny hotel. W tej grupie na noclegi blisko morza Rowy mogą zaproponować przyjezdnym przede wszystkim obiekt Kormoran. Standard oceniony na 3 gwiazdki, profesjonalna obsługa, unikalny styl własny basen i strefa zabiegów SPA… wszystko na swoim miejscu. Z wysokimi cenami włącznie. Natomiast kiedy koszt pobytu mają mimo wszystko większe znaczenie, warto mieć kilka tańszych alternatyw. Na przykład Pensjonat Nautica - położone zaraz przy plaży przytulne pokoje i całkiem spore (do 6 gości), dysponujące aneksem kuchennym apartamenty kosztują w przeliczeniu 50-60 zł za dobę od osoby. Podobny zakres cenowy cechuje także zespół apartamentów Vasco da Gama.

Tego rodzaju pensjonaty prezentują się niezwykle kusząco, ale w Rowach i tak stosunkowo łatwo o jeszcze korzystniejsze pod względem czysto ekonomicznym propozycje na nocleg niedaleko morza. Na przykład klasyczne letniaki - zwane przez niektórych daczami - czyli domki letniskowe blisko plaży. W takich przybytkach ceny poniżej 30 zł dziennie za osobę, przy zachowaniu bardzo przyzwoitych standardów, trafiają się nawet w środku lata. Przykład: Domki i Pokoje Jarek. Warto jeszcze wspomnieć o kolejnej opcji, jaką stanowi zatrzymanie się na kilka lub kilkanaście dni u mieszkańców miejscowości. Prywatne kwatery przy morzu z pewnością przypadną do gustu tym, którzy cenią sobie swojskość i ciepłą, rodzinną atmosferę.

Rowy mają na tyle zróżnicowane noclegi dla turystów, że wśród wielu najrozmaitszych ofert właściwie zawsze uda się wyhaczyć coś ciekawego. Obiekty z wyższej półki stawiające na wyrafinowany komfort, pokoje w willach i rezydencjach, wreszcie kwatery skromne, za to bardzo blisko morza i szerokich, piaszczystych plaż. Serdecznie polecamy wyjazd do Rowów na wakacyjny wypoczynek.

Polecamy również:

Komentarze (1)
Anonim 2.02.2018 09:37

No proszę, a sądząc po nazwie miejscowości można by pomyśleć, że przyjeżdżając tutaj na wakacje turysta skończy w ciemnej d...e. A tak już bez strojenia sobie żartów - mocno zaskoczył mnie fakt, że w takiej było nie było wiosce nad morzem jak Rowy można znaleźć utrzymane na przyzwoitym poziomie hotele. Jeśli komfortowe noclegi blisko plaży w Rowach rzeczywiście zapewniają taki relaks, jak to wygląda "na papierze" - chyba warto się kiedyś wybrać. Może ktoś podzieli się tutaj własnymi wrażeniami z pobytu?

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie