Jarosławiec - noclegi niedaleko morza. Domki, pensjonaty, hotele przy plaży

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Bryza Morska - fotografia przedstawia apartament w Jarosławcu, budynek z zewnątrz.
  Przedstawiamy uwieczniony na fotce ogród przy ośrodku wypoczynkowym Bryza Morska w Jarosławcu
  Spojrzenie na wnętrze Bryza Morska, fotka przedstawia domek jeziorze.
  Bryza Morska obiekt z zewnątrz, odpoczywaj w domkach jeziorze.
  Apartamenty jeziorze - Bryza Morska, obiekt z zewnątrz.
  Na zdjęciu budynek z zewnątrz, Bryza Morska apartamenty w Jarosławcu.
  Bryza Morska - ośrodek wypoczynkowy z miejscowości Jarosławiec, gdzie zadbano o pokój zabaw.
  Udogodnienia dla dzieci w ośrodku wypoczynkowym Bryza Morska zaprezentowane w obrazowej, wiele wyjaśniającej formie zdjęciowej.
  W ośrodku wypoczynkowym Bryza Morska można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Jeziora
  Szybki rzut okiem na dziecięcy pokój najróżniejszych zabaw ośrodka wypoczynkowego Bryza Morska. Jarosławiec, ul. Nadmorska 23.

  Bryza Morska

  Jarosławiec, Ośrodek wypoczynkowy80m do plaży

  Domki w ośrodku zlokalizowanym 80m od zejścia na plażę Dubaj przy głównej, spacerowej ulicy Nadmorskiej w Jarosławcu.

  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Wygodny nocleg blisko morza stanowi naturalny przedmiot pożądania dla każdego turysty, który wybiera się do Jarosławca. Najpewniej na lato, gdyż właśnie wtedy można liczyć na największy wybór wszelkich pokoi przy plaży, najwięcej rozmaitych atrakcji oraz najdogodniejsze warunki do relaksu. Pozostaje “tylko” znaleźć taki obiekt, który będzie dobrze dopasowany zarówno pod względem lokalizacji niedaleko morza, ale też oczekiwań względem standardów wypoczynku oraz niewygórowanej ceny.

  Ze zrozumiałych względów najatrakcyjniejsze noclegi w Jarosławcu należy rezerwować odpowiednio wcześniej. Co najmniej trzy miesiące przed wakacjami, a jeszcze rozsądniejszym wyjściem będzie przeglądanie i bukowanie ofert już teraz. Żeby mieć stuprocentową pewność wolnych pokoi przy morzu, trzeba po prostu działać i podejmować decyzje. Być może Jarosławiec należy do mniejszych kurortów, ale zróżnicowanie obiektów daje szeroką paletę możliwości. A na które ośrodki noclegowe warto zwrócić szczególną uwagę? Bardzo blisko plaży znajduje się m.in. OW Słoneczna Plaża, kierujący do turystów naprawdę rozbudowaną ofertę. To jednocześnie pensjonat z eleganckimi pokojami i apartamentami, jak też malowniczy teren z domkami letniskowymi. Całość mieści się ok. 70 metrów w linii prostej od brzegu.

  Wczasowicze nastawieni na maksymalną wygodę mają w Jarosławcu do wyboru parę naprawdę pierwszorzędnych hoteli. Czterogwiazdkowe standardy mówią w zasadzie same za siebie. Jako luksusowych noclegów przykład doskonale posłuży Król Plaza Spa: eleganckie wnętrza, szykowne apartamenty, wysublimowane dania w klimatycznej restauracji, własny basen i strefa zabiegów SPA & Wellness, a nade wszystko położony bardzo blisko morza. Hotel od zejścia na plażę dzieli niespełna 250 metrów. W kontekście atrakcji dodatkowych warto również zwrócić uwagę na Albatros SPA & SKI - ten hotel posiada bowiem niezwykle zaawansowany i realistyczny… symulator stoku narciarskiego. Na szczęście dla osób chcących połączyć wypoczynek przy plaży z treningiem jazdy na nartach, taśmowa maszyna jest dostępna również dla gości z zewnątrz - trzeba tylko zawczasu umówić się na konkretną godzinę.

  Z kolei dla tych turystów, którzy mają zamiar całe dnie zażywać kąpieli słonecznych przy morzu, a noce poświęcać głównie na regeneracyjny sen, idealną opcją na noclegi wydają się pokoje gościnne na kwaterze u prywatnych osób. Rodzinny klimacik, generalnie przystępne ceny, przyzwoite warunki… Blisko jarosławieckiej plaży można znaleźć również rozmaite pensjonaty czy domki na wynajem. I to wystarczająco tanio, żeby w budżecie została ładna kwota na wszelkie rozrywki umilające pobyt. Jarosławiec posiada na tyle rozwiniętą bazę noclegową, że w zasadzie wszyscy turyści będą w stanie znaleźć ofertę odpowiadającą ich osobistym wymaganiom oraz możliwościom finansowym.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  MaThek
  1.02.2018 11:56

  W Jarosławcu są dwie rzeczy, które chciałbym kiedyś "wypróbować" osobiście: wzmiankowany w tekście sztuczny stok narciarski oraz Muzeum Bursztynu. Na oficjalnej stronie internetowej wygląda na nowoczesną placówkę, dobrze wyposażoną w multimedia i interaktywne instalacje, gdzie bardziej się doświadcza efektownego (a przy okazji dydaktycznego) pokazu niż zwiedza i ogląda nudne gabloty. A co się tyczy Jarosławca i noclegów blisko morza - podejrzewam, że dla mnie osobiście wszystkie powyższe wymienione konkretnie z nazwy obiekty będą poza zasięgiem mojego portfela. Za to całkiem fajnie na papierze wyglądają oferty ośrodków z południowej części miasteczka, wokół ulicy Za Lasem. Zacisznie na uboczu, wyraźnie taniej, a wciąż mniej niż kilometr do plaży.

  Dodaj komentarz