Jarosławiec - noclegi niedaleko morza. Domki, pensjonaty, hotele przy plaży

Wygodny nocleg blisko morza stanowi naturalny przedmiot pożądania dla każdego turysty, który wybiera się do Jarosławca. Najpewniej na lato, gdyż właśnie wtedy można liczyć na największy wybór wszelkich pokoi przy plaży, najwięcej rozmaitych atrakcji oraz najdogodniejsze warunki do relaksu. Pozostaje “tylko” znaleźć taki obiekt, który będzie dobrze dopasowany zarówno pod względem lokalizacji niedaleko morza, ale też oczekiwań względem standardów wypoczynku oraz niewygórowanej ceny.

Ze zrozumiałych względów najatrakcyjniejsze noclegi w Jarosławcu należy rezerwować odpowiednio wcześniej. Co najmniej trzy miesiące przed wakacjami, a jeszcze rozsądniejszym wyjściem będzie przeglądanie i bukowanie ofert już teraz. Żeby mieć stuprocentową pewność wolnych pokoi przy morzu, trzeba po prostu działać i podejmować decyzje. Być może Jarosławiec należy do mniejszych kurortów, ale zróżnicowanie obiektów daje szeroką paletę możliwości. A na które ośrodki noclegowe warto zwrócić szczególną uwagę? Bardzo blisko plaży znajduje się m.in. OW Słoneczna Plaża, kierujący do turystów naprawdę rozbudowaną ofertę. To jednocześnie pensjonat z eleganckimi pokojami i apartamentami, jak też malowniczy teren z domkami letniskowymi. Całość mieści się ok. 70 metrów w linii prostej od brzegu.

Wczasowicze nastawieni na maksymalną wygodę mają w Jarosławcu do wyboru parę naprawdę pierwszorzędnych hoteli. Czterogwiazdkowe standardy mówią w zasadzie same za siebie. Jako luksusowych noclegów przykład doskonale posłuży Król Plaza Spa: eleganckie wnętrza, szykowne apartamenty, wysublimowane dania w klimatycznej restauracji, własny basen i strefa zabiegów SPA & Wellness, a nade wszystko położony bardzo blisko morza. Hotel od zejścia na plażę dzieli niespełna 250 metrów. W kontekście atrakcji dodatkowych warto również zwrócić uwagę na Albatros SPA & SKI - ten hotel posiada bowiem niezwykle zaawansowany i realistyczny… symulator stoku narciarskiego. Na szczęście dla osób chcących połączyć wypoczynek przy plaży z treningiem jazdy na nartach, taśmowa maszyna jest dostępna również dla gości z zewnątrz - trzeba tylko zawczasu umówić się na konkretną godzinę.

Z kolei dla tych turystów, którzy mają zamiar całe dnie zażywać kąpieli słonecznych przy morzu, a noce poświęcać głównie na regeneracyjny sen, idealną opcją na noclegi wydają się pokoje gościnne na kwaterze u prywatnych osób. Rodzinny klimacik, generalnie przystępne ceny, przyzwoite warunki… Blisko jarosławieckiej plaży można znaleźć również rozmaite pensjonaty czy domki na wynajem. I to wystarczająco tanio, żeby w budżecie została ładna kwota na wszelkie rozrywki umilające pobyt. Jarosławiec posiada na tyle rozwiniętą bazę noclegową, że w zasadzie wszyscy turyści będą w stanie znaleźć ofertę odpowiadającą ich osobistym wymaganiom oraz możliwościom finansowym.

Polecamy również:

Komentarze (1)
MaThek 1.02.2018 11:56

W Jarosławcu są dwie rzeczy, które chciałbym kiedyś "wypróbować" osobiście: wzmiankowany w tekście sztuczny stok narciarski oraz Muzeum Bursztynu. Na oficjalnej stronie internetowej wygląda na nowoczesną placówkę, dobrze wyposażoną w multimedia i interaktywne instalacje, gdzie bardziej się doświadcza efektownego (a przy okazji dydaktycznego) pokazu niż zwiedza i ogląda nudne gabloty. A co się tyczy Jarosławca i noclegów blisko morza - podejrzewam, że dla mnie osobiście wszystkie powyższe wymienione konkretnie z nazwy obiekty będą poza zasięgiem mojego portfela. Za to całkiem fajnie na papierze wyglądają oferty ośrodków z południowej części miasteczka, wokół ulicy Za Lasem. Zacisznie na uboczu, wyraźnie taniej, a wciąż mniej niż kilometr do plaży.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie