Dębina - noclegi niedaleko plaży. Kwatery, pokoje, domki letniskowe przy morzu

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Cisza, zielone tereny, spokój, blisko nad morze… pomorska Dębina pod względem turystyczno-noclegowym to bardzo specyficzny kurort. Osoby oczekujące pięcio-, a nawet czterogwiazdkowych standardów i kompleksowej obsługi w luksusowych hotelach mogą się “nieco” zawieść. Pozostali wczasowicze, szukający przede wszystkim wygodnych pokoi przy plaży, mają szereg stosunkowo interesujących opcji do wyboru.

  Być może w przyszłości warunki w Dębinie zmienią się na tyle, że tuż przy morzu powstaną duże hotele dla najbardziej wymagającej klienteli z wypchanymi po brzegi portfelami. Póki co jednak pozostaje przedstawić pokrótce te obiekty noclegowe, które już z całkiem niezłym powodzeniem funkcjonują nad morzem. Świetnym przykładem będzie tutaj Pensjonat Mały Kazimierz. Eleganckie wnętrza w pokojach i częściach wspólnych, stylowa architektura, praktyczne wyposażenie, wreszcie lokalizacja blisko plaży - jakieś 350 metrów od zejścia na brzeg. Porównywalne do powyższego pensjonatu nad morzem warunki wydaje się oferować Morska Ostoja. To typowo rodzinny ośrodek wypoczynkowy, oferujący gościom przede wszystkim praktyczne apartamenty. Ceny za nocleg? Całkiem przystępne - zaczynają się od 180 zł za cały apartament na dobę.

  Interesująco pod tym względem prezentuje się ośrodek Magra Holiday Club. Wybierający się do Dębiny turyści mogą tutaj liczyć na sporą różnorodność oferty. To park wakacyjny z kilkoma typami domków letniskowych blisko morza - zróżnicowanych pod względem wielkości, rodzaju budownictwa oraz wliczonych w końcową cenę pobytu udogodnień. Pod względem korzystnych cen zawsze korzystnie prezentują się noclegi w prywatnych kwaterach. Ze względu na charakter miejscowości, w Dębinie licznie reprezentowane są pokoje w ramach szeroko pojmowanej agroturystyki. Przytulna izba, wieś spokojna i wesoła, a do tego kwatera praktycznie przy plaży. Czegóż chcieć więcej?

  Zabiegów SPA & Wellness? Cóż, tutaj Dębina i noclegi oferowane w kurorcie mają jeszcze sporo do nadrobienia. Nie chodzi o to, że takie usługi w miejscowych obiektach przy morzu w ogóle nie występują. Żeby stwierdzić coś takiego z pełną odpowiedzialnością, trzeba by osobiście sprawdzić wszystkie ośrodki wypoczynkowe. Po prostu przeglądając oferty lokalnych pensjonatów, domów wczasowych, apartamentów i obiektów pozostałych kategorii, nie natrafiliśmy na SPA z prawdziwego zdarzenia - za takie trudno uznać niewielki basen rekreacyjny.

  Znaleźć nocleg w Dębinie, tak w miarę blisko plaży, to żaden specjalny kłopot. Gorzej z wolnymi terminami na wakacyjny szczyt sezonu letniego i spełnieniem oczekiwań tzw. klasy wyższej. Ale też dzięki temu pozostali mogą się cieszyć błogim spokojem, wspaniałą przyrodą Słowińskiego Parku Narodowego i miłym komfortem. Luksusy szczęścia nie dają.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  Anonim
  1.02.2018 15:22

  Dębina bodajże w całości leży na terenach parku narodowego, objętych ścisłą ochroną. Jeśli więc do Słowińskiego PN-u nie dorwie się najbliższym czasie kolejny minister a'la Szyszko - do spółki z szefami resortów gospodarki, rozwoju i turystyki - zarządzając wycinkę przybrzeżnego lasu w imię "ochrony środowiska", to żaden duży obiekt noclegowy blisko plaż tam nie powstanie. I bardzo dobrze, przynajmniej w Dębinie będzie można się zrelaksować i w pełni odciąć od "dobrodziejstw" cywilizacji.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów