Minigolf

Golf to gra często przypisywana osobom majętnym, o wysokim statusie społecznym. Na szczęście powstała jej mini wersja, która jest świetną alternatywą spędzania wolnego czasu, adresowaną do całej rodziny.

Jeden z takich obiektów sportowych znajduje się w Rowach. Mini pole golfowe ma 18 dołków, potrafiących pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej wymagających golfistów.

Tor mieści się przy ulicy Bałtyckiej za pensjonatem Pelikan. Przystosowane dołki pozwalają na zróżnicowaną grę i obmyślanie strategii, co z pewnością trafi w gust zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Niezwykłym walorem tej formy rozrywki jest oczywiście aktywność fizyczna oraz rodzinna lub przyjacielska rywalizacja, które z pewnością urozmaicą nadmorski urlop, w nieco chłodniejszą pogodę.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Miniaturowa wersja golfa wbrew pozorom nie różni się tak poważnie od tradycyjnej odmiany tej szlachetnej rozrywki. Tutaj również potrzeba sporo taktyki, wyczucia, techniki, umiejętności planowania i wykorzystywania ukształtowania terenu na swoją korzyść. Pole w Rowach ma 18 dołków, a wbicie piłeczki najmniejszą liczbą uderzeń wcale nie jest tak proste jak się wydaje.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz