Niechorze - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Zachodniopomorski kurort Niechorze daje turystom szereg odmiennych wariantów noclegów z basenem nad morzem. Zainteresowanie tego typu wodnym relaksem w spokojnej, zdecydowanie bardziej zacisznej niż na plaży atmosferze, z roku na rok wyraża coraz więcej odpoczywających na bałtyckim wybrzeżu gości. Wobec tego trendu, systematyczne zwiększanie się liczby obiektów noclegowych z basenami w Niechorzu stanowi naturalną kolej rzeczy.

Szukasz noclegu z basenem w Niechorzu?

Taka dodatkowa atrakcja niewątpliwie bardzo przydaje się w takich sytuacjach, kiedy pogoda nie dopisuje. Zamiast siedzieć w pokoju i wpatrywać się w padający za oknem deszcz, lepiej cieszyć się wypoczynkiem w dedykowanej strefie relaksu. Wyjątkowo komfortowe noclegi z basenem pod dachem z Niechorza oferuje swoim gościom chociażby Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness. Do dyspozycji turystów jest tutaj basenowy kompleks, posiadający m.in. 2 wanny jacuzzi, grotę lodową, kilka typów saun i łaźni, bazę zabiegów SPA, basen pływacki z paroma urządzeniami do hydromasażu i wiele, wiele innych. Sam ośrodek to kilkadziesiąt apartamentów o wysokich i mocno zróżnicowanych standardach. Dobowy koszt wynajęcia apartamentu na wakacje w Baltic Cliff Apartments wynosi od 250 do 800 złotych.

Noclegi z krytym basenem w Niechorzu

Odczuwalnie tańszy nocleg z basenem w Niechorzu nad morzem będzie udziałem Ośrodka Kolonijno-Wczasowego Mewa. Do wyboru m.in. domy gościnne z pokojami przeznaczonymi dla 2-4 osób, parę wariantów z apartamentami oraz szereg domków letniskowych. Ceny na sezon wysoki zaczynają się od 55 złotych za dobę hotelową od osoby. Sam basen znajduje się na świeżym powietrzu, posiada system podgrzewania wody i parę stanowisk z hydromasażem. Warto jeszcze wspomnieć o hotelach, takich jak kompleks hotelowy Jantar Spa Niechorze, gdzie pierwszorzędne noclegi nad morzem z basenem i takiż sam relaks gwarantują basen solankowy, jacuzzi, duży basen rekreacyjny z wodnymi kaskadami, hydromasaże stóp i pakiety z zabiegami kosmetycznymi oraz odprężającymi SPA & Wellness.

Jeśli chodzi o Niechorze, szczególnie ciekawą propozycję na noclegi z basenem nad morzem kieruje do wczasowiczów Holiday Park & Resort. Wygodne kwatery nad morzem zapewniają tutaj 4-osobowe apartamenty oraz nowoczesne domki letniskowe nad morzem, w liczbie ponad stu. Koszty turnusu mieszczą się w przedziale 39-167 zł za gościa na dobę, ale to nie konkurencyjne ceny są tutaj najważniejsze, a kompleks basenowy. Ten jest niezwykle rozbudowany, wśród atrakcji znajdują się m.in. wanny jacuzzi, wodne zjeżdżalnie oraz duży (250 m²) odkryty basen. W przyszłości - być może już w lipcu 2018 r. - niechorski obiekt noclegowy Holiday Park & Resort może się wzbogacić jeszcze o 3 typy saun, oraz kameralny basen kryty.

Noclegi blisko morza z basenem w Niechorzu

Bazę turystyczną Niechorza uzupełniają jeszcze pensjonaty, pola kempingowo-namiotowe nad morzem, prywatne domy z kwaterami w pokojach lub całych willach… Coraz więcej obiektów udostępnia jakiś basen - od wybudowanej specjalnie niecki po ogrodowe baseny dmuchane. Dlatego też Niechorze noclegi z basenem mają tak mocno urozmaicone.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (4)
Anonim 19.02.2018 12:05

Wybór obiektu noclegowego na wczasy nad morzem w Niechorzu na podstawie tego, gdzie będzie łatwo dostępny i jak najmocniej obudowany w atrakcje basen, to IMHO totalne nieporozumienie. Skoro pod ręką są piaszczyste plaże i Morze Bałtyckie, wylegiwanie się przy basenie to jakaś paranoja - nawet biorąc pod uwagę to, że wody Bałtyku do najczystszych nie należą. No, chyba że ktoś boi się o swoje małe dzieci, a koniecznie chce choć trochę skorzystać z korzystnych dla zdrowia walorów nadmorskiego klimatu. Czyli znowu paranoja.

Anonim 31.05.2022 11:37

Jest popyt, jest podaż. I bardzo dobrze. Skoro ludzie szukają w Niechorzu noclegów z basenami to fajnie, że coraz więcej obiektów je zapewnia. I nie widzę w tym żadnej paranoi. Niech każdy odpoczywa jak lubi!

Anonim 31.05.2022 11:39

Nad morzem nie zawsze można się kąpać, szczególnie ostatnio. Wiatry i za duże fale, sinice. Jak wytłumaczyć dziecku, że jesteśmy nad morzem a nie może pluskać się? Dlatego jeśli w Niechorzu jest możliwość noclegu z basenem to chętnie się skuszę.

Anonim 3.06.2022 14:23

A ja lubię noclegi z basenem, szczególnie krytym. Planuje wybrać się do Niechorza do SPA

Dodaj komentarz

Czy w Niechorzu jest duży wybór noclegów z basenem?

Tak. Sporo obiektów zapewnia zewnętrzny basen, który jest do dyspozycji gości nocujących w Niechorzu.

Które noclegi w Niechorzy posiadają kryty basenem?

Kryty basen znajdziesz w Ośrodkach SPA - np. Puchacz SPA, Jantar SPA, Villa Del Mar.

Czy w Niechorzu są tanie noclegi z basenem?

Najtańsze noclegi z basenem w Niechorzu zaczynają się już od ok. 50 zł za dobę za osobę. Średnia cena to ok 100 zł na osobę.

Czy w Niechorzu znajdę noclegi z basenem blisko morza?

Najbliżej morza znajduje się Villa Del Mar. Bardzo blisko jest także Akwamaryn SPA, MEDUSA apartamenty i bungalowy i sporo innych obiektów. Niechorze jest niedużą miejscowością więc w zasadzie każdy obiekt do plaży będzie miał niedaleko.


Wyślij zapytanie