Noclegi na Boże Ciało w Pogorzelicy

(4)

Boże Ciało w Pogorzelicy to idealny plan na krótki wypoczynek. Sprawdź oferty przygotowane specjalnie z tej okazji. Wiele obiektów ma ciekawe pakiety w konkurencyjnych cenach. Nie zwlekaj dłużej i już dziś zarezerwuj noclegi na Boże Ciało (które w tym roku wypada 16 czerwca) w Pogorzelicy!

Pogorzelica poleca się na Boże Ciało 2022

Warto wykorzystać Boże Ciało na odpoczynek i pozwolić sobie na chwile relaksu w przepięknej Pogorzelicy, podczas długiego weekendu czerwcowego. Spacer po pięknej zadbanej plaży poprawią Ci nastrój i pozwolą choć na chwile oderwać się od codzienności. Spędzając Boże Ciało nad morzem, zadbasz też o swoje zdrowie, a to dzięki specyficznemu klimatowi. Obiekty noclegowe dbają o komfort gości, co gwarantuje udany wypoczynek. Rodziny z dziećmi będą się dobrze bawić w hotelach. Specjalnie z myślą o najmłodszych wiele tego typu obiektów przygotowało place zabaw oraz organizowane są różne zajęcia. Podczas Bożego Ciała w Pogorzelicy animatorzy zajmą się twoją pociechą, a ty możesz zająć się sobą. Zaplanuj  długi weekend w czerwcu w Pogorzelicy i ciesz się czasem spędzonym z rodziną.

Czy w Boże Ciało w Pogorzelicy będą strzeżone plaże

Plaże zazwyczaj są strzeżone od początku lipca, w związku z tym podczas Bożego Ciała nie będzie jeszcze ratowników.

Czy podczas Bożego Ciała w Pogorzelicy można wejść na plażę z psem?

Od 1 czerwca na plażę z psem można wejść tylko w wyznaczonych miejscach, które będą specjalnie oznakowane.

Czy na plaże w Boże Ciało w Pogorzelicy będą mogły się dostać osoby niepełnosprawne?

Specjalnie z myślą o osobach niepełnosprawnych przygotowano łatwiejsze wejście, które znajduje się od ulicy Plażowej.

Z jakich atrakcji można skorzystać w Boże Ciało w Pogorzelicy?

Polecam wizytę w “Sandra SPA”. Znajduje się tam wspaniały aqua park, na pewno będą się tu dobrze bawić osoby w każdym wieku. Noclegi nad morzem są rezerwowane już od początku czerwca, zatem większość restauracji i atrakcji turystycznych będzie podczas Bożego Ciała otwarta.

Wyślij zapytanie