Trzęsacz - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Udogodnienie dla gości w postaci basenu posiada coraz więcej obiektów noclegowych z Trzęsacza. Mogłoby się wydawać, że taki dodatek do ośrodka wypoczynkowego nad morzem będzie zupełnie zbędny. Jednak doświadczenia osób z branży turystycznej pokazują, że praktyka jest dokładnie odwrotna. Noclegi z basenem nad morzem w Trzęsaczu cieszą się systematycznie rosnącą popularnością.

Nawet jeśli akurat obecność rozbudowanej strefy wodnego (i nie tylko) relaksu póki co nie stanowi kluczowego czynnika decyzyjnego przy wyborze obiektu turystycznego, to z całą pewnością zalicza się do mocno cenionych przez gości atrakcji. Z pewnością coś więcej na ten temat mogliby opowiedzieć turyści, którzy odwiedzili Trzęsacz i zatrzymali się w czterogwiazdkowym hotelu Villa Hoff Wellness & Spa. Do noclegów z basenem dochodzi tutaj cała masa zróżnicowanych zabiegów - od specjalistycznych procedur kosmetycznych, przez odprężające rytuały, aż po zabiegi dla dzieci. Natomiast same pokoje hotelowe prezentują zróżnicowane standardy - hotel Villa Hoff daje do wyboru 8 typów kwater: od pokoi dwuosobowych, przez rodzinne studio, aż po apartamenty.

Tutaj pojawia się kwestia ceny. I nie da się ukryć, że taki luksusowy wręcz nocleg z basenem nad morzem w Trzęsaczu kosztuje sporo (od 369 do 599 zł za dobę). Raczej niewielu może sobie spokojnie pozwolić na taki wydatek. Tańszą opcją powinny być pensjonaty - nadal bardzo komfortowe, a nawet dwukrotnie tańsze od hoteli. Przykłady? Proszę bardzo! Pensjonat Panorama Spa kieruje całkiem rozsądną, związaną z Trzęsaczem propozycję na noclegi z basenem. Wymiary niecki pod dachem to 60 m², uwzględniono parę dysz do hydromasażu, jest także osobna wanna jacuzzi. A także centrum fitness, sauna i bogate menu SPA. Dzienny koszt pobytu w pokojach i apartamentach pensjonatu Panorama Spa mieści się w przedziale 110-520 złotych.

Wspominając o noclegach z basenem w Trzęsaczu nad morzem, nie wolno zapominać o obiektach sezonowych. Czyli basenach otwartych. Mowa naturalnie o porządnie wybudowanych nieckach, a nie dmuchanych basenach ogrodowych przy jakimś domku letniskowym. Chociaż są i tacy turyści, którym w zupełności tyle wystarczy - w pakiecie razem z rodzinną atmosferą u gospodarza kwatery. Nam jednak chodzi o szeroko pojmowane domy gościnne, takie jak DW Aquarius. Tutaj basen jest wystarczająco duży, aby swobodnie w nim popływać - 16,5 m długości, 6,5 m szerokości - posiada trochę sprzętu do wodnych masaży. No i osobną wannę jacuzzi.

Widać zatem wyraźnie, że Trzęsacz noclegi z basenem nad morzem ma wysoce zróżnicowane. Każdy powinien znaleźć zatem coś, co będzie odpowiadać jego osobistym preferencjom i możliwościom finansowym.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)

Anonim 16.02.2018 15:59

Basen w obiekcie noclegowym może być faktycznie przydatny. Po to, żeby ulżyć sobie po długotrwałym przebywaniu na piekącym słońcu. Nawet jeśli to jedynie chwilowa ulga. Osobiście nie widzę specjalnego sensu w przesiadywaniu na basenie, jeśli pod ręką znajduje się Morze Bałtyckie i zdrowe, przepełnione jodem powietrze. Przynajmniej w trakcie lata, na sezon wakacyjny. Poza szczytem turystycznym noclegi z basenem w Trzęsaczu nabierają atrakcyjności. Inna rzecz, że nad morzem po sezonie stosunkowo niewiele ośrodków wypoczynkowych kontynuuje swoją działalność.

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy