Pogorzelica i jej 5 najlepszych atrakcji dla dzieci

Pogorzelica i jej 5 najlepszych atrakcji dla dzieci

Kameralna miejscowość na szczególnie urokliwym odcinku wybrzeża Pomorza Zachodniego, zapewniająca malownicze widoczki, korzystny dla zdrowia mikroklimat oraz (względną) ciszę i spokój. Turystyczna charakterystyka Pogorzelicy wprawdzie nie zapowiada wielu atrakcji ciekawych dla dzieciaków, ale to tylko mylne pierwsze wrażenie.

Wystarczy dobrze się rozejrzeć, aby znaleźć sporo miejsc gwarantujących dzieciom sporo zabawy i radochy - a przy okazji nieco pożytku z nowej wiedzy czy wzmożonej aktywności na świeżym powietrzu. Poza tym w poszukiwaniu atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży miejsc, nie zaszkodzi spojrzeć poza Pogorzelicę. Okoliczne miejscowości również mają sporo interesujących rzeczy do zaoferowania najmłodszym turystom, a niewielkie odległości to przecież żaden kłopot. Przedstawiamy zestawienie 5-ciu najlepszych atrakcji dla dzieci na rodzinne wakacje w Pogorzelicy.

Dodano: 2018-03-30 09:26:00
0 / 5 Następny

Komentarze (3)
Anonim
17.08.2021 21:00

Jak już ktoś da się skusić na wycieczkę z Pogorzelicy do Dziwnowa, to poza wizytą w parku miniatur warto zaplanować sobie rejs wycieczkowcem. Nie takim zwyczajnym, tylko pirackim, udekorowanym w korsarskie motywy od rufy aż po dziób. A raczej galion. Dla dzieciaków spora frajda, tak pobawić się w piratów na prawdziwym statku - już mniejsza o to, że to przerobione kutry a nie okręty żaglowe.

Anonim
18.08.2021 05:06

Dla moich dzieci samo morze jest wystarczająca atrakcją, no chyba, że pada..

Anonim
19.08.2021 08:03

Każdemu polecam skorzystać z kolejki wąskotorowej! Świetna zabawa, dla dzieci i dorosłych.

Dodaj komentarz