Park linowy Revolta

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Park linowy Revolta w Pogorzelicy to miejsce stworzone przez pasjonatów sportu, adrenaliny i emocji. Poszukiwacze mocnych wrażeń z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Przygotowane są tu 4 trasy o różnych poziomach trudności. Jest specjalnie przystosowany szlak dla dzieci od lat trzech, krótka trasa dla osób powyżej 140 cm wzrostu, trasa długa, również dla osób powyżej 1,4 m i trasa wysoka, zawieszona na wysokości od 9 do 11 metrów i przeznaczona dla osób o wzroście powyżej 155 cm i wieku od 13 lat.

Trudność i rodzaj przeszkód są urozmaicone dodatkowo dzięki pagórkowatym terenom. Nie zabrakło tu także ekstremalnych zjazdów tyrolskich, z których najdłuższy mierzy sobie aż 50 metrów. Profesjonalne zabezpieczenia i pomocni instruktorzy zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

W parku można również zorganizować imprezy okolicznościowe, wypady integracyjne dla firm, czy sesje zdjęciowe.

Mini przewodnik

To miejsce idealne dla miłośników sportu, adrenaliny i emocji. Do dyspozycji śmiałków są tu 4 zróżnicowane pod względem trudności trasy - dla dzieci, trasa krótka dla osób pow. 140 cm wzrostu, trasa długa dla osób pow. 140 cm wzrostu oraz trasa wysoka dla osób pow. 155 cm i 13 lat  Można tu także spróbować swoich sił na przykład w zjeździe 50-metrową tyrolką.


Opinie

Anonim
18.08.2023 19:01

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (2)
Anonim
23.04.2019 08:18

W Pogorzelicy byliśmy w zeszłym roku. Jedno z miejsc jakie odwiedziliśmy to był właśnie Park linowy Revolta. Miejsce godne polecenia. Każdy znalazł coś dla siebie, ja mimo lęku wysokości pokonałam dwie trasy. Najmłodsze z dzieci ma 6 lat i doskonale poradziło sobie z przejściem. Jestem z nas dumna ;)

Anonim
20.05.2023 13:52

Nasze dzieci w wieku 9 i 12 lat były zachwycone pobytem tym miejscu.

Dodaj komentarz
Lokalizacja