Pobierowo - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Pobierowo to jeden z popularniejszych kurortów nad polskim morzem, a zatem oferta noclegów z basenami powinna być stosownie szeroka. I rzeczywiście - po przejrzeniu aktualnych ogłoszeń miejscowych obiektów turystycznych, widać wyraźnie kilka wyjątkowo interesujących opcji. Wprawdzie wielki hotel z aquaparkiem “na bogato” ma w Pobierowie dopiero powstać, to już teraz zarezerwowanie tutaj noclegu z basenem gwarantuje pierwszorzędny relaks.

Noclegi z basenem w Pobierowo

Bodaj najciekawsza pod tym względem jest oferta kompleksu wypoczynkowego Gryf. Tworzą go dwa odrębne, choć bezpośrednio sąsiadujące ze sobą ośrodki. I żeby nie pozostawiać jakichkolwiek niedomówień: oba zapewniają komfortowe noclegi z własnym basenem nad morzem. I tak pierwszy z Gryfów z Pobierowa to w zasadzie obiekt hotelowy, oferujący szereg mniej bądź bardziej luksusowych pokoi, parę czteroosobowych mieszkań (tzw. suites) oraz eleganckie apartamenty. Wszystkie kwatery cechują wysokie standardy, doskonałe wyposażenie i przytulny klimacik. Drugim Gryfem jest natomiast osiedle domków letniskowych. Natomiast co do samych basenów: oba są odkryte, mają po ok. 20 metrów długości, posiadają podgrzewacze wody i zjeżdżalnie. Są też mniejsze baseny dziecięce z rozmaitymi zabawkami. Goście hotelu mają do dyspozycji jeszcze jacuzzi i saunę.

Polecane apartamenty z basenem w Pobierowie

A gdyby komuś bardziej zależało na noclegach z basenem krytym w Pobierowie, wtedy całkiem solidnie przedstawia(ła) się oferta pensjonatu Damian. Wymiary 16 na 8 metrów, sauna, grota solna, siłownia, a do tego strefa SPA & Wellness z zabiegami tak kosmetyczno-relaksującymi, jak też rehabilitacyjnymi. A wszystko dostępne również dla gości z zewnątrz. Tyle że to już zdaje się przeszłość - teraz pod tym adresem funkcjonuje Paradiso Park. Ośrodek przeszedł gruntowną modernizację, a na noclegi z basenem mogą zdaje się liczyć tylko i wyłącznie klienci. Za to nadal (jak się zdaje) otwarty na wszystkich wczasowiczów pozostaje hotel Bagińscy Spa. Tutaj klienci płacący za nocleg z basenem nad morzem w Pobierowie mają pierwszeństwo w korzystaniu z obiektu. Basen wielkości 12×6 metrów posiada przeciwfalę i kilka dysz masujących, a ponadto sauna, jacuzzi oraz zabiegi SPA & Wellness.

Zarezerwuj nocleg w Pobierowie online na noclegi.net.pl

Bazę turystyczną Pobierowa współtworzą jeszcze ośrodki wypoczynkowe zupełnie innych kategorii. Od domów gościnnych z dość podstawowymi pokojami, obiekty nastawione na przyjmowanie kolonii dziecięcych i młodzieżowych, kuszące niskimi cenami pola namiotowe i kempingowe, apartamentowce, całe wille na wynajem, a także pokoje w prywatnych kwaterach. Własny basen nie jest może powszechnym standardem, ale jest pod ręką parę ogólnodostępnych obiektów. Dlatego też należy uznać, iż Pobierowo noclegi z basenem zapewnia właściwie wszystkim turystom odwiedzającym kurort.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)
Anonim 16.02.2018 12:58

Z tą dostępnością basenów z Pobierowa dla osób nocujących w innych ośrodkach wypoczynkowych byłbym raczej ostrożniejszy. Z tego co słyszałem, to generalnie w całej branży turystycznej odchodzi się od szerokiego otwierania obiektów basenowych na rzecz zamiany w ekskluzywne dodatki. I dla hotelarzy to zawsze mniej roboty z biletowaniem, pilnowaniem żeby to ich goście mieli swobodny wstęp na basen, tworzeniem jakiegoś systemu zapisu na godziny... Tak czy inaczej, dla wybierających się nad morze i szukających noclegów z basenem Pobierowo będzie dobrym kierunkiem wyjazdu.

Dodaj komentarz

Czy na nocleg z basenem w Pobierowie mogę zabrać psa?

Zależy to już od właściciela obiektu. Wielu z nich zgadza się na pobyt zwierzęcia, ale nie wszyscy. 

Jakie są ceny noclegów z basenem w Pobierowie?

Cena noclegu z basenem w Pobierowie zaczyna się już od 60 zł za osobę. Zależy ona od długości pobytu, liczby osób i standardu obiektu, w któym planujemy nocleg.

Czy noclegi z basenem w Pobierowie są dodatkowo płatne?

W większości przypadków rezerwując pokój czy domek w Pobierowie, basen jest do dyspozycji gości bezpłatnie. 

Czy w Pobierowie znajdę noclegi z basenem krytym?

Większość obiektów noclegowych w Pobierowie oferuje basen na zewnątrz, czynny w sezonie letnim. 

Wyślij zapytanie