5 interesujących dla dzieci atrakcji z Pobierowa

5 interesujących dla dzieci atrakcji z Pobierowa

Rodzinny wyjazd nad morze po prostu musi się udać - przecież większość z nas może sobie pozwolić na taki wypad najwyżej raz na rok. Dlatego trzeba zadbać zarówno o komfortowy, w miarę tani nocleg, lecz również o ciekawe atrakcje, które skupią uwagę dzieciaków. Niełatwe zadanie, ale w przypadku pobytu w Pobierowie jak najbardziej wykonalne.

Wypada jedynie na początku wspomnieć, że nie wszystkie atrakcje znajdują się w granicach rzeczonego kurortu. Jednak Pobierowo to bardzo wdzięczny punkt wypadowy na wycieczki po wybrzeżu. Krótka przejażdżka samochodem to żadna cena, kiedy w grę wchodzi szczery, radosny uśmiech dobrze bawiących się dzieciaków. Na kolejnych stronach zaprezentujemy pokrótce 5 miejsc z Pobierowa i bliskich okolic, w które warto zabrać swoich milusińskich.

Dodano: 2018-03-28 12:24:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
MaThek
28.03.2018 13:04

Jeszcze w pobliskim Rewalu jest parę ciekawych dla dzieci - przynajmniej w teorii - rzeczy, z Parkiem Wieloryba na czele. A gdyby ktoś nie miał nic przeciwko nieco dłuższej wycieczce, to polecałbym jeszcze Międzyzdroje i Wolin. W pierwszym mieście filmowe muzeum figur woskowych i Planetarium, a w drugim: średniowieczny gród, wszelako będący bardziej parkiem rozrywki.

Anonim
26.04.2019 13:34

Pobierowo i okolice to super miejsce na wakacje z dziećmi, oprócz atrakcji wymienionych tu, w artykule mamy atrakcje z okolicy :)

Dodaj komentarz