Dziwnówek - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Potencjał turystyczny Dziwnówka jest bardzo wysoki, a wyposażone w basen obiekty noclegowe mają w tym spory udział. Owszem, to położenie kurortu nad morzem wciąż stanowi najsilniejszy magnes dla wczasowiczów, ale takie rekreacyjne dodatki do turnusów są bardzo mile widziane przez gości. Z noclegiem z basenem w Dziwnówku dostaje się w zasadzie idealne warunki ku temu, aby zregenerować siły i zaznać trochę czystej przyjemności.

  Pod pewnymi względami kompleksy basenowe mogą stanowić jakąś alternatywę dla morskich kąpieli na zawsze zatłoczonej w sezonie letnim plaży. Wprawdzie to bardziej mała namiastka niż równorzędna opcja, ale zawsze coś. Całkiem rozbudowane noclegi z basenem w Dziwnówku oferuje posiadający 4 zróżnicowane standardy pokoi Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Jantar. Jest całkiem długi basen główny z urządzeniami do hydromasażu (i wyznaczonymi po dnie torami pływackimi),jest mały basen solankowy, jest też wanna jacuzzi. Całość strefy SPA & Wellness uzupełniają 2 rodzaje saun oraz bogata oferta zabiegów - rehabilitacyjnych, kosmetycznych, pielęgnacyjnych, odprężających etc.

  Jeszcze bardziej na pierwszorzędne doznania wypoczynkowe nastawiony jest hotel Maximus Spa. W dużym uproszczeniu: tutaj będzie drożej, ale i standardy sięgają zdecydowanie wyżej. Jak świetnie bowiem wiadomo, żeby spełnić wymogi kategoryzacji trzygwiazdkowego hotelu, trzeba dostarczyć gościom trochę luksusów. Tutaj w dziedzinie noclegów z basenem z Dziwnówka obiekt oferuje Centrum SPA i Odnowy Biologicznej. Basen pływacki, basen rekreacyjny, groty lodowa i solna, trzy sauny, hydromasaże, podgrzewane leżanki i wiele, wiele więcej. Naturalnie hotelowe pokoje i apartamenty trzymają taki sam wysoki poziom, jak strefa relaksu w hotelu.

  Kiedy mowa o noclegach z basenem nad morzem w Dziwnówku, warto zwrócić jeszcze uwagę na OW Family Holiday. Wprawdzie otwarcie strefy SPA z krytym basenem planowane jest na przełom czerwca i maja 2018 r., ale wizualizacje obiecują bardzo przyjemny obiekt. Basen rekreacyjny z hydromasażem, jacuzzi, sauny oraz nieckę dla małych dzieci wyposażoną w zabawki (w tym małe zjeżdżalnie). Co się zaś tyczy kwater dostępnych w ośrodku dla odpoczywających turystów, Family Holiday posiada pokoje o standardach hotelowych oraz komfortowe, bardzo dobrze wyposażone domki letniskowe.

  Z uwagi na rozwiniętą bazę turystyczną, noclegi Dziwnówek oferuje w bardzo urozmaiconych obiektach wczasowych. Do powyższych przykładów trzeba bowiem doliczyć m.in. pensjonaty, eleganckie apartamentowce, pola kempingowe i namiotowe czy pokoje gościnne w prywatnych domach. Basen dla przyjezdnych rzecz jasna nie stanowi standardowego udogodnienia, ale ośrodków oferujących nocleg z basenem jest w Dziwnówku całkiem dużo jak na taki kameralny kurort.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  16.02.2018 11:21

  Propozycja tego hotelu z Dziwnówka, posiadającego odnowę biologiczną z prawdziwego zdarzenia, brzmi nad wyraz kusząco. Szkoda tylko, że z zasady na taki komfortowy nocleg z basenem nad morzem mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. A mam też takie niejasne przeczucie, że jeśli już kogoś stać na takie wypoczynkowe rarytasy - to na wakacje i tak jeździ gdzieś za granicę do ciepłych krajów. Nad Bałtyk przyjeżdża sobie na weekend.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów