Dziwnówek - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Potencjał turystyczny Dziwnówka jest bardzo wysoki, a wyposażone w basen obiekty noclegowe mają w tym spory udział. Owszem, to położenie kurortu nad morzem wciąż stanowi najsilniejszy magnes dla wczasowiczów, ale takie rekreacyjne dodatki do turnusów są bardzo mile widziane przez gości. Z noclegiem z basenem w Dziwnówku dostaje się w zasadzie idealne warunki ku temu, aby zregenerować siły i zaznać trochę czystej przyjemności.

  Pod pewnymi względami kompleksy basenowe mogą stanowić jakąś alternatywę dla morskich kąpieli na zawsze zatłoczonej w sezonie letnim plaży. Wprawdzie to bardziej mała namiastka niż równorzędna opcja, ale zawsze coś. Całkiem rozbudowane noclegi z basenem w Dziwnówku oferuje posiadający 4 zróżnicowane standardy pokoi Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Jantar. Jest całkiem długi basen główny z urządzeniami do hydromasażu (i wyznaczonymi po dnie torami pływackimi),jest mały basen solankowy, jest też wanna jacuzzi. Całość strefy SPA & Wellness uzupełniają 2 rodzaje saun oraz bogata oferta zabiegów - rehabilitacyjnych, kosmetycznych, pielęgnacyjnych, odprężających etc.

  Jeszcze bardziej na pierwszorzędne doznania wypoczynkowe nastawiony jest hotel Maximus Spa. W dużym uproszczeniu: tutaj będzie drożej, ale i standardy sięgają zdecydowanie wyżej. Jak świetnie bowiem wiadomo, żeby spełnić wymogi kategoryzacji trzygwiazdkowego hotelu, trzeba dostarczyć gościom trochę luksusów. Tutaj w dziedzinie noclegów z basenem z Dziwnówka obiekt oferuje Centrum SPA i Odnowy Biologicznej. Basen pływacki, basen rekreacyjny, groty lodowa i solna, trzy sauny, hydromasaże, podgrzewane leżanki i wiele, wiele więcej. Naturalnie hotelowe pokoje i apartamenty trzymają taki sam wysoki poziom, jak strefa relaksu w hotelu.

  Kiedy mowa o noclegach z basenem nad morzem w Dziwnówku, warto zwrócić jeszcze uwagę na OW Family Holiday. Wprawdzie otwarcie strefy SPA z krytym basenem planowane jest na przełom czerwca i maja 2018 r., ale wizualizacje obiecują bardzo przyjemny obiekt. Basen rekreacyjny z hydromasażem, jacuzzi, sauny oraz nieckę dla małych dzieci wyposażoną w zabawki (w tym małe zjeżdżalnie). Co się zaś tyczy kwater dostępnych w ośrodku dla odpoczywających turystów, Family Holiday posiada pokoje o standardach hotelowych oraz komfortowe, bardzo dobrze wyposażone domki letniskowe.

  Z uwagi na rozwiniętą bazę turystyczną, noclegi Dziwnówek oferuje w bardzo urozmaiconych obiektach wczasowych. Do powyższych przykładów trzeba bowiem doliczyć m.in. pensjonaty, eleganckie apartamentowce, pola kempingowe i namiotowe czy pokoje gościnne w prywatnych domach. Basen dla przyjezdnych rzecz jasna nie stanowi standardowego udogodnienia, ale ośrodków oferujących nocleg z basenem jest w Dziwnówku całkiem dużo jak na taki kameralny kurort.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  16.02.2018 11:21

  Propozycja tego hotelu z Dziwnówka, posiadającego odnowę biologiczną z prawdziwego zdarzenia, brzmi nad wyraz kusząco. Szkoda tylko, że z zasady na taki komfortowy nocleg z basenem nad morzem mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. A mam też takie niejasne przeczucie, że jeśli już kogoś stać na takie wypoczynkowe rarytasy - to na wakacje i tak jeździ gdzieś za granicę do ciepłych krajów. Nad Bałtyk przyjeżdża sobie na weekend.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów