Dziwnów - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Udawać się do Dziwnowa specjalnie dla noclegów z basenem nad morzem dla sporej części turystów będzie zdecydowanie zbyt atrakcyjnym pomysłem. W końcu jest pod ręką Bałtyk, na co komu zatem swobodny dostęp do basenu? Cóż, poza sezonem letnim całkowicie bezpieczna kąpiel morzu jest zupełnie niemożliwa. A nawet w trakcie wakacji zdarzają deszczowe, zimne i pochmurne dni.

  W takich sytuacjach nocleg z basenem w Dziwnowie niewątpliwie zapewni bardzo dobrą alternatywą na relaks. Zwłaszcza w takich wypadkach, kiedy pluskaniu się w wodzie będą towarzyszyć atrakcje dodatkowe. Mowa naturalnie o ośrodkach SPA & Wellness, oferujący mniej lub bardziej rozbudowany zakres zabiegów kosmetycznych i odprężających. Generalnie największe strefy wypoczynku premium mają hotele. Na przykład zapewniający wysoce komfortowe noclegi z basenem Hotel Stary Dziwnów. W menu SPA znajdziemy m.in. masaż stóp czy oczyszczająco-odżywczy peeling na bazie morskiej soli, olejków eterycznych oraz brązowego cukru. Z kolei w ramach basenu funkcjonują przeciwprąd, wodospad, spore jacuzzi oraz dwie sauny. O wyśrubowanych standardach w pokojach i apartamentach hotelowych już nie wspominając.

  W dziedzinie noclegów z basenami nad morzem z Dziwnowa warto również zwrócić uwagę na miejscowe pensjonaty. A przynajmniej część z nich, gdyż nie jest to element niezbędny dla obiektów z tej kategorii. Jednym z ośrodków wypoczynkowych, który jest wyposażony w takie udogodnienie dla gości, będzie pensjonat Perła Dziwnowa SPA & Wellness. Tenże basen posiada 3 kaskadowe masażery, wannę jacuzzi oraz urozmaicającą rekreacyjne pływanie przeciwfalę. Ofertę uzupełniają siłownia, dwa typy saun oraz trzy salony masaży. Jeśli natomiast chodzi o standardy pokoi, to można ich wyodrębnić aż osiem: od pokoju dwuosobowego do apartamentu premium.

  Warto także wspomnieć o trochę naciąganej, ale jednak faktycznej propozycji na noclegi z basenem w Dziwnowie. A mianowicie o tych ośrodkach wczasowych oraz prywatnych kwaterach, które pozwalają gościom korzystać z basenów ogrodowych. Takich dmuchanych, pozwalających posiedzieć przyjemnie w kilka osób. Coś takiego posiada na przykład OW Alka. Zdaje się, że również wybierając turnus w niektórych domkach letniskowych można gdzieniegdzie liczyć na mniejszy lub większy basen letni.

  Jak wyraźnie widać po powyższych przykładach, Dziwnów noclegi z basenem nad morzem dostarcza turystom w bardzo rozmaitych formach. Z pewnością każdy wczasowicz, któremu zależy na wodnym relaksie na terenie obiektu wypoczynkowego, znajdzie tutaj jakąś interesującą ofertę.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  16.02.2018 08:28

  Taki basen na terenie obiektu noclegowego nad morzem z pewnością spodoba się tym, którzy przyjadą do Dziwnowa z małymi dziećmi. Na plaży trzeba mieć zawsze oczy dookoła głowy i uważać, żeby maluch nie wchodził sam do morza. Zwłaszcza wtedy, kiedy pojawiają się fale. Na basenie zdecydowanie łatwiej utrzymać kontrolę nad tym, aby dzieciaki bawiły się w wodzie w sposób bezpieczny.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów