Mielno - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Niewątpliwie w Mielnie noclegi z basenami stanowią istotną część oferty turystycznej całej miejscowości. Ważną w tym sensie, że cieszącą się systematycznie rosnącym wzięciem. Co rzecz jasna przekłada się na poziom zysków tych ośrodków wypoczynkowych, które oferują swoim gościom coś więcej niż miękkie łóżka w eleganckich pokojach. Związanych z Mielnem opcji na nocleg z basenem w cenie jest na tyle dużo, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

  Polecane noclegi z basenem w Mielnie

  Naturalnie najbogatsze w atrakcje są duże, nastawione na klientów z grubszym portfelem obiekty noclegowe. Wzorcowym wręcz przykładem będą tutaj luksusowe hotele. Takie jak spełniający wymogi czterogwiazdkowych hoteli Unitral. Funkcjonująca na terenie obiektu strefa SPA & Wellness posiada rekreacyjny basen solankowy, 9 typów łaźni i saun, parę wanien z hydromasażem (w tym jacuzzi pod chmurką) i grotę solną. Nie brakuje też dalece rozbudowanego zaplecze dla zabiegów odprężających, kosmetycznych, modelujących etc. Cały dział hotelowego relaksu funkcjonuje pod wymowną nazwą “SPA w klimacie Morza Martwego”. Goście hotelu Unitral mogą z tych rarytasów korzystać do woli.

  Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia sumarycznych kosztów takich luksusowych noclegów z basenem w Mielnie nad morzem. Oczywiście są pod ręką tańsze alternatywy, ale za mniejszą ceną idzie też węższy zakres możliwości. Tak samo jak pensjonaty mają inne standardy pokoi i apartamentów niż najniższe hotele, tak też strefa relaksu z basenem w pensjonacie Villa Christina odbiega od wspomnianego “morskiego” SPA. Tutaj goście dostają do dyspozycji (wyłącznej!) kryty basen o wymiarach 10×3,5 m, małą siłownię oraz jacuzzi z ozonowaną wodą. Istnieje również opcja poddania się kilku odmianom masaży. W kwestii cennika na pokoje i apartamenty, to w sezonie wakacyjnym dzienny koszt pobytu na osobę zaczyna się od 45 złotych.

  Domki letniskiwe z basenem w Mielnie

  Ciekawe możliwości noclegu z basenem w Mielnie dają również miejscowe domki letniskowe. A konkretniej rzecz biorąc takie ośrodki wypoczynkowe, które z reguły tworzą całe osiedla takich letniaków i dysponują rozległym terenem. Takowe warunki spełnia na przykład Zielone Wzgórze. Z drewnianymi, choć nowoczesnymi i przytulnie urządzonymi domkami letniskowymi. Takie kwatery zapewniają wszelkie niezbędne wygody, przy zachowaniu rozsądnego poziomu cen. Trzeba tylko nadmienić, że tutaj akurat zewnętrzne baseny są małe - przeznaczone do czystej rekreacji, ewentualnie bezpiecznej, w pełni kontrolowanej nauki pływania dla dzieci.

  Zarezerwuj nocleg z basenem na noclegi.net.pl

  To tylko parę przykładów na to, że dzięki lokalnej branży hotelarskiej Mielno noclegi z basenem nad morzem może zapewniać w tak szerokim zakresie. Od obiektów wysoce ekskluzywnych, przez rodzinne przedsiębiorstwa z dłuższymi bądź krótszymi tradycjami, aż po kwatery w domach gościnnych. Wprawdzie basen ogrodowy nie ma nic wspólnego z aquaparkiem czy termami, ale podstawowe założenia wodnego relaksu spełni.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  MaThek
  21.02.2018 15:11

  W czasach szkolnych - dawno temu, choć już w XXI wieku - pojechaliśmy z klasą do Mielna na wycieczkę. W terminie majowym, do ośrodka wypoczynkowego o nazwie Krokus albo jakoś podobnie. Wtedy noclegi z basenem rzeczywiście okazałyby się niezwykle praktyczne. Było sporo obiektów sportowych dookoła, ale jakakolwiek kąpiel pozostawała poza zasięgiem. Bałtyk zbyt zimny (dla nauczycieli, obawiających się odpowiedzialności w razie jakiegoś wypadku),a i wtedy żadnego ogólnodostępnego basenu nie było wystarczająco blisko.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów