Gąski - noclegi przy morzu. Pensjonaty, domki, kwatery niedaleko plaży

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Gąski noclegi nad samym morzem

  Planujecie wakacje nad morzem w Polsce i najmocniej interesują Was noclegi blisko plaży? W takim razie Gąski będą bardzo dobrym wyborem. Zabudowa kurortu zaczyna się tuż przy morzu, niektóre obiekty noclegowe niedaleko plaży znajdują się 30-50 metrów od brzegu w linii prostej. W Gąskach praktycznie na każdym kroku można się natknąć na jakiś apartamentowiec, kemping z domkami letniskowymi czy pokoje gościnne w pensjonacie.

  Teoretycznie więc ze znalezieniem wolnego miejsca noclegowego blisko morza nie powinno być najmniejszego problemu. Tylko że jak pokazuje praktyka, takowe atrakcyjne propozycje rozchodzą się na pniu, czasami nawet parę ładnych miesięcy przed faktycznym rozpoczęciem sezonu letniego. Zjawisko to dotyczy nawet Gąsek, więc lepiej nie zwlekać z zarezerwowaniem noclegu przy plaży. Pytanie jeszcze, który konkretnie obiekt wybrać? Dla najbardziej wymagających turystów zapewne najciekawsze będą Apartamenty Nad Morzem. Nazwa może i mało oryginalna, ale za to wyśrubowane standardy i całkiem niedaleko (ok. 150 m) do morza. Tym bardziej, że klasycznych hoteli w Gąskach (jeszcze?) nie wybudowano. Są już za to całkiem eleganckie pensjonaty blisko plaży, dysponujące naprawdę niezłymi wygodami w pokojach i apartamentach. Niezłym przykładem będzie tutaj Albatros.

  Gąski kwatery nad morzem na noclegi.net.pl

  Natomiast dla osób, które zdecydowanie bardziej cenią sobie rodzinną atmosferę niż zbędne przy morzu luksusy, Gąski mają przede wszystkim kwatery u osób prywatnych oraz domki letniskowe. Z mniej lub bardziej kompleksowym wyposażeniem w ramach dodatku do noclegów. Raczej nie ma co liczyć na wyrafinowane gadżety albo zabiegi spa, ale już dostęp do internetu, aneks kuchenny czy trochę plażowego sprzętu - proszę bardzo. Gdyby potrzebne były konkretne obiekty blisko morza, to warto wymienić “Spokój & Dobro / Slow Life Apartments”. Gustownie, tradycyjnie urządzone pokoje są jedyne w swoim rodzaju - w Gąskach niemal na pewno, a może i w dużo szerszej skali trudno będzie znaleźć coś równie oryginalnego. Z kolei w kategorii domków letniskowych nad morzem OW Latarnik powinien mieć sporo dobrego do zaoferowania.

  Relaksujący klimat nadbałtyckich Gąsek 

  Jeśli zatem mowa o noclegach - Gąski mają całkiem dużo ciekawych ośrodków. Nawet jeśli przy plaży ewidentnie brakuje obiektów z tej najwyższej półki, to kameralna atmosfera, cisza oraz spokój mają równie dużo zalet, co blichtr, elegancja i kosmicznie drogie luksusy. A to czy ktoś potrafi docenić tego rodzaju atuty, to już bardzo osobista sprawa i kompletnie insza inszość.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  Anonim
  30.01.2018 12:06

  Gąski kojarzę przede wszystkim z latarnią. Tak swoją drogą - orientuje się ktoś, czy ostał się jeszcze oryginalny domek latarnika? Jeśli dobrze pamiętam, to jeszcze kilkanaście - a może już kilkadziesiąt - lat temu stała jakaś taka przybudówka, tyle że przerobiona na szopę na narzędzia. Gdyby tak ktoś przystosował dom przy plaży do funkcji noclegowych, na pewno cieszyłby się ogromnym powodzeniem. Zwłaszcza, gdyby wnętrza urządzić odtwarzając wygląd z przełomu XIX i XX wieku, zachowując specyficzny klimat... Ech, marzenia!

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów