Dąbki - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Noclegi z basenem w Dąbkach nad morzem z całą pewnością stanowią znakomitą propozycję na wczasy dla osób, które lubią wypoczywać w sposób aktywny. Położenie nad Bałtykiem i przy jeziorze jednocześnie otwiera drogę do uprawiania wielu różnych sportów wodnych, zaś zaawansowana baza noclegowa daje mnóstwo sposobności do miłego relaksu. W efekcie Dąbki noclegi nad morzem z basenem gwarantują na bardzo urozmaicone sposoby.

Szukasz noclegu z basenem w Dąbkach?

Naturalnie najwięcej przyjemności zapewniają duże ośrodki wypoczynkowe, posiadające rozbudowaną ofertę SPA & Wellness. Masaże, kąpiele, maseczki, okłady i cała masa innych zabiegów pielęgnacyjno-odprężających gwarantują wysoki poziom zadowolenia klientów. W tej kategorii noclegów z basenem w Dąbkach rzecz jasna przodują luksusowe hotele nad morzem. Do tego elitarnego grona niewątpliwie zalicza się Hotel Delfin Spa & Wellness, legitymujący się aż czterogwiazdkowym standardem. Goście mogą do woli korzystać z krytego basenu (długi na paręnaście metrów, wyposażony w dysze wodne), dwóch saun oraz bogatego menu zabiegów SPA - zwykle dodatkowo płatnych.

Jakie obiekty noclegowe z basenem są najpopularniejsze w Dąbkach?

Trzeba mieć przy tym świadomość, że za pobyt w takim hotelu co do zasady trzeba zapłacić konkretną sumkę. Jeśli najatrakcyjniejsze pakiety z noclegami z basenem w cenie z Dąbków są zdecydowanie zbyt drogie, warto rozejrzeć się za opcjami alternatywnymi. Takimi jak Ośrodek Wypoczynkowy Słońce, z bardzo zróżnicowaną bazą turystyczną. Na terenie obiektu znajdują się zarówno kanadyjskie domki letniskowe - przestronne i dobrze wyposażone, mieszczące 2-4 osoby w pokojach - jak też Słoneczny Pałac. To z kolei elegancki, niezwykle reprezentatywny pensjonaty nad morzem. Nocujący tutaj goście dostają bezpłatny karnet na 2 baseny z podgrzewaczami wody: otwarty z dziecięcym brodzikiem oraz kryty, obejmujący również strefę Spa z paroma saunami. Jeśli chodzi o ceny w sezonie wakacyjnym: w domkach letniskowych wychodzi po 100-150 zł od osoby za noc, natomiast koszt pobytu w pensjonatowych apartamentach nad morzem ustalany jest indywidualnie.

Bardzo konkurencyjną propozycję na noclegi z basenem nad morzem w Dąbkach składa turystom również OW Horyzont. Na dużym, pełnym zieleni terenie stoi sporo domków letniskowych, działa leśne pole kempingowe, a do tego można zarezerwować sobie kwatery w domu gościnnym. Co do zamkniętego kąpieliska, ośrodek otwiera co najmniej 3 baseny letnie: różnej wielkości, kształtów i przeznaczenia. A jako że pokoje, apartamenty i domki mają odmienne udogodnienia - ceny wahają się od 25 do ponad 100 zł od osoby za dobę hotelową.

Polecane noclegi z basenem w Dąbkach blisko morza

A gdyby do tego wszystkiego wliczać jeszcze rozkładane baseny ogrodowe (dmuchane, stelażowe etc.) udostępniane gościom w niektórych pensjonatach czy prywatnych kwaterach… Wtedy okaże się, że Dąbki noclegi z basenem nad morzem mają potraktowane tak kompleksowo, jak to tylko możliwe. Co dla turystów stanowi bardzo dobrą wiadomość.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)
MaThek 22.02.2018 12:24

Dąbki wydają się być całkiem niezłą destynacją do wypoczynkowego wypadu nad morze poza wakacyjnym sezonem w środku lata. Malownicze plaże, rozległe jezioro dla żeglarzy (zdaje się, że przystań w Dąbkach ma zostać w najbliższym czasie mocno rozbudowana) - nic, tylko korzystać z uzdrowiskowego klimatu. W takich przypadkach noclegi z basenem (koniecznie krytym) będą dodatkową atrakcją. A jak dojdzie jeszcze do tego porządna sesja w SPA, to już w ogóle pełnia rozkoszy cielesno-nastrojowych/

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie