Chałupy - noclegi blisko morza. Kwatery, pokoje, domki letniskowe przy plaży

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Powiedzmy sobie szczerze: Chałupy mają obiekty noclegowe tylko i wyłącznie przy morzu. Nie da rady inaczej, skoro kempingi, domy gościnne, hotele oraz wszystkie inne ośrodki wypoczynkowe leżą na półwyspie, na odcinku kurortu szerokim w porywach do 400 metrów. Dla formalności należy jeszcze wspomnieć iż kąpieliska na plażach znajdują się w północnej części Chałup, zaś na południowych brzegach dominują wszelkiego typu przystanie i szkółki sportów wodnych.

  Skoro niezbędne zastrzeżenia zostały już poczynione, pora na przedstawienie kilku konkretnych przykładów. W Chałupach z powodzeniem funkcjonuje kilkadziesiąt obiektów oferujących noclegi blisko plaży. Jak na taką było nie było małą miejscowość, pozytywnie zaskakuje ich różnorodność pod względem kategorii, standardów oraz zakresu cen. Wprawdzie ilościowo wyraźnie dominują pola namiotowe, prywatne kwatery i niewielkie domy wczasowe, to znajdzie się też parę luksusowych hoteli SPA. Dzięki tak bogatej ofercie kurortu znalezienie atrakcyjnego, odpowiedniego pod względem warunków oraz kosztów pobytu noclegu przy morzu staje się o wiele łatwiejszym zadaniem. Przynajmniej jeszcze w pierwszych miesiącach roku, gdyż z biegnącymi tygodniami wolnych terminów i pokoi nad morzem na lato coraz mocniej ubywa.

  Chałupy tanie noclegi zapewnia przede wszystkim na kempingach. I rzeczywiście, ceny rzędu 15 zł za osobę dorosłą i 12 zł od dziecka wyglądają niezwykle kusząco. Trzeba jednak zaznaczyć - na przykładzie campingu Chałupy III - że trzeba do tego dodać liczone osobno opłaty za namiot, przyczepkę, samochód, psa, prąd… ale tak samo jest w zasadzie na każdym tego rodzaju polu. Generalnie rzecz biorąc turnus w przyczepie kempingowej jest porównywalny z pobytem w klasycznym domku letniskowym blisko morza. Zarówno pod względem sumarycznych kosztów, jak też dostępnych udogodnień. Notabene dałoby się znaleźć kilka stacjonarnych domków letniskowych na polach kempingowo-namiotowych w Chałupach.

  Na przeciwległym biegunie znajdują się miejscowe hotele przy plaży. A już zwłaszcza Meridian SPA & Wellness, zaklasyfikowany przez powołanych do tego specjalistów do grupy czterogwiazdkowców. To jest równoznaczne z maksymalnym komfortem w pokojach, kompleksowym wyposażeniem apartamentów, najwyższej klasy obsługą czy ciekawym zestawem hotelowych atrakcji i innych udogodnień dla gości odwiedzających Chałupy. Od sali zabaw dla dzieci po rozkosze zaawansowanych zabiegów relaksacyjno-pielęgnacyjnych SPA. W takich warunkach 800 zł za dobę w hotelu blisko morza jawi się jako całkiem nieźle wyważona suma.

  Powyższe przykłady reprezentują skrajne warianty noclegów przy plaży z Chałup. Aby mieć pełen obraz dostępnych możliwości, należy jeszcze przywołać pensjonaty - choćby takie jak tutejsza “Korona” - łączące w sobie wysoką wygodę z przystępnymi (tudzież średnimi) cenami oraz nierzadko prawdziwie rodzinną atmosferą. Nie wolno też zapominać o kwaterach i pokojach gościnnych u miejscowych. Jak doskonale udowadniają powyższe przykłady, Chałupy dają bardzo duży wybór na noclegi blisko plaży. Pozostaje tylko zachęcić do rezerwowania, dopóki są jeszcze wolne pokoje na wakacje.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  Anonim
  5.02.2018 16:00

  Kiedyś po Chałupach biegały golasy, a teraz wszędzie Ę a Ą, elegancja-francja, porządeczek, pełna kulturka, no po prostu Zachód pełną gębą. I w sumie dobrze. Nie trzeba się martwić, że coś się zdarzy nie tak jak trzeba, gospodarz o czymś zapomni pomimo obietnic i trzeba będzie kombinować na własną rękę. Mogłoby się wydawać, że Chałupy ze względu na swoje położenie mogą stwarzać idealne warunki dla dinozaurów turystyki, a tymczasem relikty po słusznie minionych czasach już się właściwie nie zdarzają. Noclegi blisko pięknych plaż Półwyspu Helskiego stały się błogo przyjemne jak nigdy wcześniej!

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów