Jastarnia - animacje dla dzieci | noclegi, hotele, pensjonaty, SPA

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Jastarnia to jeden z nadmorskich kurortów na Półwyspie Helskim, który każdego lata przeżywa istny najazd wczasowiczów. I żadne zakorkowane drogi, żadne tłumy na plażach nie są w stanie odwieść turystów od wakacyjnego wyjazdu nad morze. Najlepszy przykład to coraz większa liczba rodzin z dziećmi, na które w Jastarni czeka sporo rozmaitych atrakcji - w tym specjalne animacje. Coś, co jeszcze niedawno było wyróżnikiem ośrodków młodzieżowych i kolonijnych, dziś maluchom czy nastolatkom proponują także hotele, pensjonaty, a nawet już obiekty z kategorii SPA oraz domków letniskowych. Skoro na wakacje nad morzem w Polsce decyduje się coraz więcej rodzin, to branża hotelarska stara się spełnić specyficzne wymagania tej grupy klientów.

  Sporo osób oczekuje po obiektach noclegowych, że profesjonalnie zajmą się dziećmi - co zazwyczaj oznacza zarówno dodatkowe atrakcje, jak też właściwą opiekę i nadzór nad maluchami. Innymi słowy: hotele z animacjami dla dzieci w Jastarni mają za zadanie zapewnić najmłodszym gościom przednią rozrywkę (i/lub rozwojowe zajęcia) oraz dać rodzicom chwilę oddechu. W końcu na wakacjach nad morzem, nawet w całorodzinnym wydaniu, trzeba znaleźć czas na czysty relaks na plaży i nabranie sił na kolejne miesiące. Generalnie organizacja czasu dla dzieci praktykowana przez obiekty noclegowe bazuje na dwóch filarach. Pierwszym są organizowane przez ośrodki wypoczynkowe we własnym zakresie gry i zabawy, drugim zaś korzystanie z atrakcyjnych, związanych z Jastarnią i okolicznymi miejscowościami możliwości spędzenia czasu.

  Po ogólnikowym przejrzeniu ofert specjalnych dla rodzin, termin “hotelowe przedszkole” wydaje się jak najbardziej uzasadniony. Pensjonaty z Jastarni z animacjami dla dzieci kuszą m.in. warsztatami artystycznymi (malowanie, teatrzyki etc.),pokazami magików i iluzjonistów, zajęciami ruchowymi (mini-zawody sportowe, dyskoteki) i poniekąd podobnymi inicjatywami. Co się zaś tyczy zabaw z dziećmi na wycieczkach dla zorganizowanych grup, niezapomniane wrażenia zapewni lot widokowy - Jastarnia ma małe lądowisko, gdzie można spotkać samoloty reklamujące takie usługi. Ciekawym wyborem będzie też wypad do parku linowego Ju-huu!!!, którego nazwa mówi sama za siebie. Warto również pamiętać o Helu i tamtejszych placówkach przyrodniczo-edukacyjnych: od fokarium prowadzonego przez Stację Morską Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego, przez Muzeum Rybołówstwa, aż po urządzony w dawnych fortyfikacjach wojskowych Bunkier Morskie Tajemnice. A jeśli Jastarnia i animacje dla dzieci miałyby się skupić na czystej rozrywce, wtedy bezkonkurencyjny wydaje się Ocean Park w pobliskim Władysławowie.

  Jak jednak przed dokonaniem wyboru i opłacaniem rodzinnych wczasów nad morzem ocenić, który obiekt będzie najlepszy. To praktycznie niewykonalne - z tej prostej przyczyny, że każdy wybierający się na wakacje ma nieco inne oczekiwania (i budżet). Pozostaje czytanie opinii i porównywanie Jastarni z innymi kurortami nad polskim morzem. Na przykład Bałtyk Resort w Rewalu zbiera i wysokie oceny, i konkretne pochwały za animacje dla dzieci.

  Bałtyk Resort - wyjątkowe miejsce dla rodzin z dziećmi

  Szukasz noclegów nad morzem z animacjami dla dzieci? Sprawdź jeszcze:

  Czytaj również:

  Komentarze (1)
  Anonim
  5.07.2018 12:24

  A co ze sportami wodnymi? Windsurfing i kitesurfing przecież znakomicie sprawdzą się w roli animacji dla dzieci. Zatoka Pucka, nad którą leży Jastarnia, przez żeglarzy uważana jest za akwen niezwykle sprzyjający początkującym "wodniakom". Choć nie mam pojęcia, jakie byłby koszty zajęć dla powiedzmy 7-12 osób poniżej 15. roku życia.

  Dodaj komentarz
  Oferty specjalne