5 najlepszych atrakcji na czas rodzinnych wczasów - Dębina

5 najlepszych atrakcji na czas rodzinnych wczasów - Dębina

Kiedy przychodzi do wyboru konkretnej destynacji rodzinnych wczasów nad morzem w Polsce, pewnie mało kto na poważnie myśli o Dębinie. A to niekoniecznie dobry pomysł, gdyż mówimy o jednym z bardziej urokliwych kurortów na całym naszym wybrzeżu. Wprawdzie brakuje tutaj specjalnych atrakcji dla dzieci… ale wiele ciekawych zakątków znajduje się naprawdę blisko tej kameralnej miejscowości letniskowej.

Poza tym Dębina posiada ładne i komfortowe plaże, a w sezonie wakacyjnym otwierają się lodziarnie, zaglądają tutaj także objazdowe wesołe miasteczka. A zatem podstawy do udanego wypoczynku nad morzem i sprawienia pociechom radochy są pod ręką na miejscu. Jeśli natomiast chodzi o atrakcje dla dzieci, które zapewnią im mnóstwo autentycznej frajdy, lepiej zawczasu zaplanować parę wypraw po najbliższych okolicach Dębiny. Na kolejnych stronach prezentujemy pokrótce 5 miejsc, które przy okazji rodzinnego pobytu w tym pomorskim kurorcie koniecznie trzeba odwiedzić.

Dodano: 2018-04-10 11:54:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
Anonim
10.04.2018 12:29

Jak ktoś pojechał z dzieciakami do Dębiny, to zawsze może wybrać się do Ustki. Daleko nie będzie, a atrakcji dla rodzin z dziećmi nieporównywalnie więcej. Placówki kulturalne, muzea z coraz bardziej nowocześnie (tj. multimedialnie) funkcjonującymi wystawami, obiekty sportowe z rozbudowaną infrastrukturą, wreszcie klasyczne parki rozrywki. Pozostaje przekonać dzieci, że warto wsiąść w samochód i poświęcić te kilkanaście minut czy tam pół godziny na dojazd.

Anonim
24.04.2019 08:30

Byliśmy na zjeździe rodzinnym rok temu w tych okolicach. Dzieciaki zachwycone były Zoo a zwieńczeniem zjazdu był mecz paintballowy w Przewłoce nad Ustką ;)

Dodaj komentarz