Dębki - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Dębki są takim kurortem letniskowym, gdzie noclegu z basenem w cenie turyści mogą szukać z równym powodzeniem, co przysłowiowej igły w stogu siana. Zresztą trudno spodziewać się żeby było inaczej, skoro rozmawiamy na temat małej, kameralnej wioski, która wyłącznie w wakacyjne miesiące zaczyna tętnić życiem. W przypadku Dębków noclegi z basenem nad morzem dotyczą w zasadzie wyłącznie obiektów udostępniającym swoim gościom basen ogrodowy.

  I to taki dmuchany, który ma więcej wspólnego z dużą balią kąpielową niż krótkim basenem sportowym. O pełnych rekreacyjnych atrakcji aquaparkach już nie wspominając. W Dębkach noclegi basenem w cenie bodaj najczęściej występują przy domkach letniskowych. Tego typu obiekty z reguły dysponują bowiem rozległym terenem zielonym: z placami zabaw dla dzieci, miejscami na ogniska itd. Tak jak domki Milagro Baltico - choć tutaj mamy do czynienia z "balią" drewniano-murowaną. Podobną charakterystykę mają także niektóre pensjonaty nad morzem. Nie ma to jak duży ogród, pozwalający spędzić wolny czas na kilka różnych sposobów. W końcu bliskość plaży, komfortowe pokoje czy bogate, w niektórych przypadkach wręcz luksusowe wyposażenie apartamentu to zdecydowanie nie wszystko.

  Wydaje się, że spory potencjał na takie noclegi z basenem w Dębkach ma chociażby Dom Wczasowy Przystań. Ba, można zaryzykować stwierdzenie, że gospodarze ośrodka prędzej czy później zdecydują się dobudowanie porządnego, letniego basenu. Coraz więcej turystów oczekuje hydromasaży, rekreacyjnego pływania czy fachowych zabiegów SPA & Wellness w pakietach dla gości jako niezbędnego minimum. Do tego potrzeba jednak rozbudowania bazy turystycznej, a Dębki jako całość mają ten etap rozwoju miejscowości jeszcze przed sobą. Hotele z własnymi parkami wodnymi, z biletowanymi wejściami dla wszystkich chętnych, to zdecydowanie pod zupełnie innym adresem. Ale już rodzinna atmosfera, malownicze krajobrazy, zaciszne zakątki - jak najbardziej tak. Tę pierwszą zapewniają przede wszystkim prywatne kwatery w domach gościnnych stałych mieszkańców wioski.

  Możliwości Dębków są zatem w tym konkretnym zakresie dalece ograniczone… ale lepszy rydz niż nic. Tymczasem pozostają ośrodki wypoczynkowe w rodzaju Zagrody Dębki, na swój sposób łączące niezaprzeczalną wygodę apartamentów z przystępnością i bogactwem opcjonalnych atrakcji typowych dla osiedli domków letniskowych. Krótko rzecz ujmując: Dębki noclegi z basenem nad morzem w cenie pobytu zapewniają w nielicznych, pojedynczych przypadkach. Jednak wobec pozostałych atutów miejscowości, taka opcja może się niektórym spodobać. Poza tym kryta pływalnia Gniewino jest oddalona od Dębek najwyżej o pół godziny niespiesznej jazdy.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  27.02.2018 11:58

  I tak przegląda sobie człowiek ogłoszenia obiektów turystycznych nad morzem, trafia na pomorskie Dębki, a tam: "noclegi z basenem w cenie - okazja!". Gdyby ktoś podjął natychmiastową decyzję i zarezerwował wakacyjny turnus po pobieżnym spojrzeniu na cenę i punkty wymieniające udogodnienia obiektu - może być bardzo zawiedziony po przyjeździe na miejsce. Basen ogrodowy to nie do końca to samo, co basen rekreacyjno-pływacki.

  Dodaj komentarz
  Oferty specjalne
  Typy obiektów