Wisełka - noclegi przy morzu. Pensjonaty, domki letniskowe, apartamenty blisko plaży

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Prawdopodobnie każdy turysta, który chce odpocząć nad morzem, w pierwszej kolejności szuka wolnych pokoi tuż przy plaży. Jednak w przypadku niektórych kurortów pojęcie “blisko morza” staje się wyjątkowo relatywne. Tak jak w zachodniopomorskiej Wisełce, gdzie minimalna odległość od ośrodka wypoczynkowego do morza to ok. półtora kilometra.

  Bodaj jedynym wyjątkiem od tej reguły będzie Ośrodek Wypoczynkowy Grodno II… formalnie położony już poza granicami Wisełki. Kiedy jednak najmocniej liczy się to, żeby noclegi były tak blisko plaży, jak to tylko możliwe, nie ma co przejmować się takimi drobnostkami. Faktycznie, malownicze i odosobnione położenie obiektu przy morzu niewątpliwe jest jego wielkim atutem. Można zatem śmiało zakładać, że miejsca na wakacje w OW Grodno trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Natomiast kwestię mocno mieszanych opinii o pokojach, wyżywieniu i obsłudze każdy turysta musi rozważyć samodzielnie.

  Takich kontrowersji nie wzbudza rodzinny pensjonat Villa Park Wisełka Spa & Wellness. Goście bardzo sobie chwalą klimat, obsługę, wyżywienie i oferowane zabiegi kosmetyczne. A to, że na plażę blisko to stąd raczej nie jest, wydaje się nikomu nie doskwierać. Cóż, albo noclegi zaraz przy morzu, albo każdorazowa przechadzka przez piękny las Wolińskiego Parku Narodowego. Całkiem podobnie zdaje się wyglądać sytuacja choćby w “Łowiczance” oddającej gościom do dyspozycji stylowe domki letniskowe, czy w Pokojach Gościnnych Otylka, oferującej kwatery z wyżywieniem we własnym zakresie.

  W bliskim sąsiedztwie mamy też apartamenty, a nieco dalej nawet i hotele z polami golfowymi. Zatem jeśli chodzi o szeroki wybór zróżnicowanych noclegów, Wisełka naprawdę daje radę. A to, że tylko w nielicznych obiektach turyści mają naprawdę blisko do morza? Praktyka pokazuje, że lokalizacja przy plaży rzeczywiście może być drugorzędna wobec atmosfery i komfortu wypoczynku.

  Polecamy również:

  Komentarze (3)
  MaThek
  25.01.2018 14:35

  W słusznie minionych czasach, kiedy jeszcze dało się w miarę spokojnie pojechać na letnie wczasy nad morzem w ciemno, bez rezerwowania pobytu jeszcze w poprzednim roku, przejeżdżałem przez Wisełkę. Miejscowość wydała się zaciszna, udało się znaleźć nocleg w atrakcyjnej cenie... Pomyślałem: biorę! Zanim jednak dopełniłem formalności, postanowiłem wybrać się na plażę. I tak szedłem i szedłem, aż w końcu zawróciłem, przeprosiłem za kłopot i pojechałem dalej. Gdzieś, gdzie było zdecydowanie bliżej do morza. Mam czego żałować?

  Anonim
  21.06.2018 14:13

  Tak. Poza morzem do którego jednak trzeba kawałek drogi przejść, jest jeszcze piękne jezioro. Ogólnie niewielki tłok w porównaniu do innych miejscowości nadmorskich. Dla wytrwałych.

  Anonim
  11.07.2018 13:26

  Szkoda ze nikt nie pisze iz wlasciciele czworonoznych przyjacieli nie maja czego szukac w Wisełce-poprostu zabronione jest przejscie nad morze lasema prawidlowo Parkiem

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów