Wisełka - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Obiekty noclegowe posiadające basen w Wisełce należą wprawdzie do zdecydowanej mniejszości, lecz niewątpliwie takimi ofertami turystycznymi warto się zainteresować. Taka dodatkowa atrakcja dla gości okazuje się bardzo praktyczna w trakcie pochmurnych i deszczowych dni. Poza tym Wisełka leży dość daleko od morza - zabudowę letniskową od plaż dzieli jakieś 1,5 kilometra - co niektóre osoby może zniechęcać do codziennych wypraw na nadmorskie kąpieliska. Ale przeplatanie wyjść na plażę z relaksem przy basenie przedstawia się niezwykle kusząco.

  Za noclegami z basenem trzeba się po Wisełce trochę nachodzić - ale kiedy już uda się coś wreszcie znaleźć, zazwyczaj dostaje się coś ciekawszego niż dmuchaniec ogrodowy z supermarketu. Chociażby taki obiekt jak Korab Wisełka & SPA: tworzą go elegancka willa z pokojami i apartamentem na wynajem oraz szereg domków letniskowych. Natomiast sam basen jest stosunkowo niewielki, ale w szklanej altanie i parę osób może w nim trochę popływać. Wprawdzie oferta zabiegów kosmetycznych/pielęgnacyjnych jest dopiero w przygotowaniu, ale przyszłe menu SPA z pewnością dopełni udanego wypoczynku. A gdyby ktoś chciał się zrelaksować masażami, kąpielami czy okładami, to w pobliżu są bardziej wyspecjalizowane w tym kierunku obiekty.

  Jako przykład niech posłuży tutaj Villa Park Wisełka Spa & Wellness. Wprawdzie nie można tutaj liczyć na noclegi z basenem, ale na terenie ośrodka znajduje się wanna jacuzzi z hydromasażem. A na dodatek klimatyczna wypoczywalnia z leżakami, sauna sucha i parowa łaźnia. Można również skorzystać z kilkudziesięciu rozmaitych zabiegów, od pielęgnacji paznokci po serię kompleksowych procedur modelujących sylwetkę. A jeśli chodzi o obiekty noclegowe z Wisełki wyposażone w basen - warto zwrócić uwagę na Apartament Leśny. Nowocześnie urządzony obiekt, ze sporą liczbą wygodnych i porządnie wyposażonych apartamentów. A co najważniejsze: ośrodek ma sporo przyległych terenów zielonych z placami zabaw dla dzieci i basenem na świeżym powietrzu. Do wymiarów olimpijskich wprawdzie mu daleko, ale potencjał na przyjemny relaks i wodne zabawy niewątpliwie jest. Podobnie w Apartamentach Beata.

  W kurorcie są również obiekty innych kategorii: od stawiających na maksymalny komfort hoteli, poprzez kuszące niskimi cenami kwatery w prywatnych domach i pola namiotowe/kempingowe, aż po rodzinne pensjonaty. Nie da się jednak ukryć, że jakiekolwiek baseny w roli dodatku do noclegu nad morzem w Wisełce występują stosunkowo rzadko. Trzeba się długo przekopywać przez oferty dla turystów, aby znaleźć basen wliczony w cenę turnusu.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  15.02.2018 13:04

  Wisełka pod względem noclegów z basenem nad morzem ma zaskakująco dużo do zaoferowania. W każdym razie jak na tak kameralną wioskę letniskową. Być może rzeczywiście takie baseny mają w jakimś sensie kompensować wczasowiczom sporą odległość do plaży. Ale jak ktoś patrzy na sprawę realistycznie i nie myśli zbytnio o sportowym treningu, to rekreacyjne obiekty noclegowe z basenami w Wisełce spełnią oczekiwania turystów.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów