Atrakcje dla dzieci z Wisełki i okolic - TOP 5 noclegi.net.pl

Atrakcje dla dzieci z Wisełki i okolic - TOP 5 noclegi.net.pl

Wisełka należy do tego rodzaju kurortów nad Morzem Bałtyckim, w których kameralna atmosfera, spokój i relaks w otoczeniu malowniczej przyrody górują ponad mocnymi wrażeniami, związanymi z bogactwem wszelkiego typu atrakcji turystycznych. I co w takiej sytuacji mają począć rodzice z dziećmi, które są bardzo wymagające jeśli chodzi o organizowanie im czasu wolnego?!?

Człowiek chciałby sobie spokojnie odpocząć, a tutaj dzieciaki coraz głośniej i dosadniej marudzą, domagając się pełnej uwagi i coraz to nowych zabaw. Zapewne każdy, kto ma już za sobą parę wakacyjnych - bądź innych - wyjazdów na wczasy z ukochanymi pociechami, takie sytuacje przerabiał już wielokrotnie. Jak z nich wybrnąć w Wisełce, gdzie rozbudowanych atrakcji turystycznych dla dzieci ze świecą szukać? Poza rozmaitymi aktywnościami plażowymi i wycieczkami po Wolińskim Parku Narodowym, pozostaje wyskoczyć do którejś z pobliskich miejscowości. Redakcja noclegi.net.pl przedstawia 5 propozycji na niezapomniane, rodzinne wyprawy z Wisełki:

Dodano: 2018-03-26 14:44:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
Anonim
26.03.2018 15:25

W Wisełce problematyczną atrakcją będzie już sama plaża. Mało który dzieciak będzie miał ochotę na półtorakilometrowy spacer, zanim będzie mógł się pobawić na piasku albo wskoczyć do morza. A noszenie dzieci na plecach też nie będzie zachęcającą perspektywą. Dlatego krótkie, samochodowe wypady i wycieczki rzeczywiście wydają się dobrym rozwiązaniem... albo od razu pojechać do miejscowości, w której plaże będą zdecydowanie bliżej.

Anonim
28.04.2018 08:41

Wisełka to wioska totalna w nocy sklepów brak pub jeden do krytego strach wejść na plażę 30 min. w jedną stronę lasem Oświetlenia brak malo ktore dziecko jest w stanie wyrobić taka wycieczkę w obie strony o pojsciu na zachód słońca można zapomnieć bo wracasz po ciemku i nigdy nie wiesz jakie zwierzę ci wyjdzie na drogę. Z atrakcji dla dzieci na mieście na środku miasta jeden duży plac zabaw i wszędzie automaty z z zabawkami za 2 zł ogólnie nigdy więcej nie polecam

Dodaj komentarz