Dziwnówek - noclegi niedaleko plaży. Hotele, domki, kwatery blisko morza

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Krótkie omówienie opcji z Dziwnówka na nocleg tuż przy plaży. Turyści wybierający się na wakacje na wybrzeżu w pierwszej kolejności szukają miejsc blisko morza, aby w trakcie pobytu móc jak najwięcej czasu spędzić na zasłużonym błogim relaksie. W kameralnym Dziwnówku obiektów spełniających ten warunek jest kilka.

  Naturalnie każdy ma nieco inne granice pojęcia “blisko plaży” - jedni czują się komfortowo przy odległości pół kilometra, inni zaś nie wezmą noclegu jeśli obiekt nie mieści się tuż przy morzu, najwyżej 50 metrów od brzegu. Dlatego przybliżając Dziwnówek i noclegi dostępne w kurorcie, pokażemy bardziej mnogość opcji do wyboru niż listę wszystkich obiektów ze zmierzonymi odległościami do najbliższego zejścia na plażę.

  Wczasowicze nastawieni na “full service” najpewniej będą szukać hoteli niedaleko morza. Takiego jak trzygwiazdkowy Maximus SPA, gdzie za dobę w okresie wakacyjnym płaci się w granicach 400 złotych. Alternatywą na podobnym poziomie - jak na standardy panujące w Dziwnówku - wydają się być położone przy morzu apartamenty wczasowe Baltic Sea View. Natomiast turyści, którzy chcą mieć plażę blisko i nie wydawać przy tym fortuny, mogą wybrać osiedle domków letniskowych EMI-Dom. A to tylko część ośrodków z Dziwnówka, które oferują noclegi przy plaży.

  Osoby ceniące rodzinną atmosferą mają pod ręką choćby “Familijnych” - zespół kwater w odległości niespełna 200 metrów od kąpieliska, a więc całkiem blisko morza. Wygodne pokoje w dogodnej lokalizacji można też znaleźć w jednym z pensjonatów. Warto wspomnieć, że Dziwnówek to nie tylko plaża nad morzem, ale też przystań nad Zalewem Kamieńskim, ceniona przez miłośników żeglarstwa, windsurfingu i innych sportów wodnych. Atrakcyjnych w taki bądź inny sposób noclegów mamy więc bardzo dużo.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  MaThek
  26.01.2018 09:52

  Osobiście nie widzę nic specjalnego w przystani na zatoce/zalewie. Osobiście zdecydowanie bardziej wolę fajną miejscówkę niedaleko ładnej, szerokiej plaży niż dogodne warunki do wodowania. Jakoś nie polubiliśmy się ze sportami wodnymi - choć jak rozumiem maniacy windsurfingu wybierający się do Dziwnówka z własnym sprzętem po prostu muszą mieć nocleg z przystanią pod nosem. Taszczyć wielką deskę i żagiel zapewne jest o wiele ciężej niż koc, parawan i parasol.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów