Świnoujście - noclegi przy plaży. Kwatery, pokoje, hotele nad samym morzem

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Miejscówka jak najbliżej plaży to obiekt pożądania każdego turysty, który decyduje się na noclegi w Świnoujściu. Po to się wyjeżdża na wakacje nad morze, żeby jak najwięcej korzystać ze słońca, morskich fal, miękkiego piasku, jodu w powietrzu… “Polska Wenecja” ma dla wczasowiczów o takich preferencjach kilka interesujących opcji.

  Umówmy się - siedzenie w cztero- czy pięciogwiazdkowym hotelu i korzystanie z luksusów to rzecz dla zblazowanych (nowo)bogackich, która dostarcza takich samych wrażeń zarówno przy morzu, jak i na drugim krańcu Polski / kuli ziemskiej. Owszem, komfort wypoczynku stanowi istotny czynnik, lecz zdecydowana większość turystów woli, kiedy mają swój pensjonat bądź domek letniskowy blisko plaży. Zresztą Świnoujście noclegi zapewnia na tyle zróżnicowane, że z pewnością każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie.

  Weźmy na ten przykład Dom Wczasowy Zefir: pokoje przy plaży bardziej przypominają przytulne mieszkania niż luksusowe apartamenty z cztero- i pięciogwiazdkowych hoteli - co swoją drogą ma też sporo zalet, z przystępniejszą ceną na czele - za to przejście na zorganizowane kąpielisko nad morzem znajduje się tuż za progiem. Wprawdzie trzeba jeszcze przejść kawałek przez przybrzeżny las, ale tak już jest w całym Świnoujściu.

  Dla tych podróżnych którzy chcą odpoczywać blisko morza i czerpać z życia pełnymi garściami, niezłym wyborem będzie Hotel Interferie Medical SPA z własną alejką przy plaży. W środku czeka tyle przyjemności, że niektórzy goście pewnie w ogóle nie opuszczają terenu obiektu ze Świnoujścia. Jednak leży praktycznie tuż przy morzu, pobliska plaża również prezentuje się okazale, da się więc pogodzić oba skrajnie różne style relaksu.

  Jeśli chodzi o noclegi blisko plaży w Świnoujściu, warto także poszukać prywatnych kwater. Nawet jeśli są dostępne tylko w sezonie, gwarantują tak domową atmosferę, jak to tylko w biznesie hotelarskim możliwe. Albo taka Villa AS - gdyby nie napis na fasadzie i szyld nad wejściem, można by pomyśleć że to kolejny blok mieszkalny na osiedlu. W kwestii noclegów blisko morza Świnoujście naprawdę daje całkiem spory wybór. Trzeba tylko znaleźć dłuższą wolną chwilę, żeby rzetelnie przejrzeć dostępne oferty… i znaleźć wolne miejsca. Im bliżej lata, tym trudniej o turnus w atrakcyjnej lokalizacji.

  Polecamy również:

  Komentarze (1)
  Anonim
  25.01.2018 12:05

  Ze Świnoujściem i jakimś fajnym noclegiem blisko plaży jest ten problem, obiekty spełniające to kryterium spełniają w mojej opinii tylko te z wyspy Uznam, położone generalnie wzdłuż miejskiej promenady. Później robi się trochę zbyt daleko, zanim się człowiek znajdzie nad morzem mija ładnych kilkanaście (albo i więcej minut). Wielka szkoda, że we wschodniej części kurortu przemysł totalnie zdominował turystykę :(

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów