Dziwnów - noclegi niedaleko plaży. Pensjonaty, kwatery, domki blisko morza

W wakacje wolne miejsca na noclegi blisko plaży to równie poszukiwany przez turystów towar, co dobre zioło przez wziętych rastamanów. Być może porównanie spragnionego porządnego odpoczynku wczasowicza do narkomana na głodzie to spora przesada, ale pewne podobieństwa występują. Trzymając się już szemranych skojarzeń: kto jak kto, ale Dziwnów noclegi blisko morza ma pierwszorzędne. Pełen odlot!

Zresztą gdyby się tak dłużej zastanowić, to turysta relaksujący się błogo przy plaży czuje się jak na haju. A teraz już całkowicie na poważnie: komu uda się zarezerwować fajny pokój w Dziwnowie, na dodatek niedaleko morza, ma pełne prawo poczuć się jak zwycięzca. Chętnych na tak atrakcyjnie położone apartamenty czy mieszkania z prywatnymi kwaterami zawsze jest dużo, dużo więcej niż wolnych miejsc. A żeby było jeszcze ciekawiej, to właściwie wszyscy uważają że większy wydatek za przysłowiowy hotel blisko morza jak najbardziej się opłaca.

Zawsze to mniej wysiłku przy codziennym wychodzeniu na plażę i więcej czasu, aby korzystać ze słońca, zdrowego nadmorskiego klimatu czy morskich fal. Pierwszy z brzegu przykład z Dziwnowa to Ośrodek Wypoczynkowy Na Wydmie. Praktycznie rzecz biorąc, to pomiędzy terenem obiektu a wspaniałą plażą jest tylko zamknięty pas chronionych wydm. 30 metrów od drzwi i turysta już jest przy morzu. Albo OW CUL, który posiada m.in. domki letniskowe zlokalizowane zaraz przy plaży. Albo pensjonat Boss i wiele, wiele więcej miejscówek niedaleko morza. Dziwnów ma całkiem rozległy pas wybrzeża, więc wybór obiektów noclegowych blisko plaży.

W Dziwnowie z pewnością każdy znajdzie takie noclegi, które spełnią osobiste wymagania i pozwolą w pełni cieszyć się z zasłużonego wypoczynku. Czy ma to być prosty, pozbawiony jakichkolwiek sprzętów RTV domek na uboczu, czy też gwarantujący wszelkie udogodnienia ośrodek z kategorii SPA & Wellness w samym centrum Dziwnowa, które w sezonie tętni intensywnym życiem. Trzeba tylko mieć świadomość, że miejsca tuż przy plaży zwykle rezerwowane są ze sporym wyprzedzeniem.

Polecamy również:

Komentarze (1)
Anonim 26.01.2018 08:40

Rzut oka na mapę Dziwnowa pozwala stwierdzić, że w tej akurat miejscowości jakieś 75% obiektów turystycznych mieści się albo przy samej plaży, albo wystarczająco blisko morza (ok. 400 metrów), żeby dojście do plaży nie męczyło zbytnio. Dotyczy to północnej, kontynentalnej części miasteczka. Ta za mostem, już na wyspie, generalnie ma do brzegu sporo dalej.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie