Łukęcin - noclegi niedaleko morza. Domki, apartamenty, pokoje przy plaży

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Znaleźć komfortowy nocleg tak blisko morza, jak tylko się da - najlepiej w atrakcyjnej cenie - to cel każdego turysty, który planuje wakacje w Polsce nad Bałtykiem. Rzecz jasna najlepsze pokoje przy plaży wyprzedają się na pniu, więc takie miejsca rezerwuje się na kilka miesięcy przed wyjazdem. Dotyczy to również Łukęcina, gdzie większość obiektów dzieli od brzegu kilkuset metrowy pas malowniczego lasu.

  Gdyby liczyła się tylko i wyłącznie odległość od morza OW Muszelka nie miałby w Łukęcinie żadnej konkurencji. Ok. 150 m od drzwi pokoi do morza to naprawdę blisko plaży. Tyle że niektórzy wczasowicze wolą mieć więcej udogodnień w miejscu noclegu, nawet jeśli spacer nad morze trwałby 3 razy dłużej. Dla takich turystów Łukęcin może zaproponować m.in. apartamenty Blue Mare czy Villę Arkadię - jeden z eleganckich pensjonatów. Wprawdzie bezpośrednio przy plaży te obiekty nie leżą, ale 450-500 metrów to wciąż całkiem niedaleko morza.

  Łukęcin noclegi zapewnia również bliżej centrum miejscowości i głównej drogi w regionie. Tutaj do wyboru urlopowiczów jest więcej kwater prywatnych, praktycznie pod ręką są sklepy, lokale gastronomiczne czy bankomaty… Odległość od plaży wynosi w tym przypadku mniej więcej 700-800 m. Czasami trzeba wybierać pomiędzy domkami letniskowymi zaraz przy morzu, a bliskością szeroko pojmowanych zdobyczy cywilizacyjnych. Każdy sam musi zdecydować, na czym najbardziej mu zależy.

  Nieco trudniej mogą mieć ci najbardziej wymagający turyści, którzy na hotele poniżej czterech gwiazdek nawet nie spojrzą. Cóż zrobić, Łukęcin to kameralny kurort, gdzie inwestowanie w rozbudowane luksusy i szeroki zakres zabiegów SPA byłoby dla hotelarzy ogromnym ryzykiem. Tym bardziej, że wybudowanie takiego obiektu noclegowego zaraz przy morzu na tym akurat odcinku wybrzeża w zasadzie graniczy z niemożliwością.

  Polecamy również:

  Komentarze (2)
  Anonim
  26.01.2018 11:26

  Łukęcin to bardzo specyficzna miejscowość. Jedni bardzo sobie cenią zaciszny, swojski klimat, a inni turyści podróżujący po wybrzeżu nawet nie zauważają, że właśnie przejechali przez kurort wypoczynkowy nad morzem. Co do noclegów blisko morza, to w sąsiednich miasteczkach jest o wiele więcej konkretnych opcji do wyboru. Rodzinie z dzieckiem w wózku i plażowymi sprzętami dla dwóch kolejnych maluchów te ~300 metrów w jedną stronę każdego dnia robi naprawdę dużą różnicę.

  Anonim
  19.08.2018 18:01

  Nie polecam campingu "Las" na Słonecznej. Syf kiła i mogiła, brak mydeł, papieru toaletowego, reczniczkow papierowych, nikt tam nie sprząta domków, trzeba mieć własną pościel, kontakty powyrywane że ścian, ceny z kosmosu mimo że na ulotce jest niby od 25zl/dobę. Pokoje w domkach smierdzace chemią, toalety brudne, zalane moczem... Poprostu MASAKRA! Właściciel nie chce pokazać pokoi zanim się nie wypłaci pieniędzy a później już go nic nie obchodzi. Najgorszy wypad w moim życiu, noc nie przespana w smierdzacej budzie, na szczęście tylko jedna... Omijać łukiem!

  Dodaj komentarz
  Oferty specjalne
  Typy obiektów