Noclegi na wakacje w Trzęsaczu

(2)

Jeżeli wciąż nie masz pomysł na swój najbliższy urlop, polecam wakacje w Trzęsaczu. Jest to spokojna nadmorska miejscowość, idealna na wypoczynek. Znajdziesz tu miejsca noclegowe, pokoje, hotele i domki. Zarezerwuj noclegi na wakacje w Trzęsaczu i odpocznij nad morzem.

Trzęsacz - wakacje 2022

Trzęsacz jest idealną opcją dla osób, które wolą spokojniejsze miejsca, niż popularne nadmorskie kurorty. Tutejsza przepiękna i piaszczysta plaża wprost zachęca do kąpieli morskich, jak i słonecznych. Wieczorne spacery po plaży i widok zachodzącego słońca zapamiętasz na długo. Miejscowe restauracje serwują pyszne dania oraz świeże ryby prosto z morza. Nie zastanawiaj się dłużej i jedź na wakacje do Trzęsacza po nowe, wspaniałe wspomnienia.

Gdzie warto zabrać dzieci podczas wakacji w Trzęsaczu?

Dzieciom na pewno spodoba się wizyta w Muzeum multimedialnym na klifie. Podczas wizyty w tym miejscu będziesz miał okazję poznać historię Trzęsacza oraz legendę o zielenicy i inne ciekawe historie.

Czy podczas wakacji w Trzęsaczu jest strzeżona plaża?

W okolicy głównego wejścia, podczas wakacji, wyznaczono strzeżony odcinek plaży, na której bezpieczeństwa pilnują ratownicy.

Czy podczas wakacji w Trzęsaczu można wejść na plażę z psem?

Na plażę w Trzęsaczu z psem w sezonie letnim można wejść tylko na wyznaczone odcinki. Są one dobrze oznaczone, dlatego na pewno znajdziesz je bez większego problemu. Coraz więcej osób wybierających noclegi nad morzem zabiera ze sobą swojego zwierzaka - powstaje też coraz więcej miejsc, gdzie można wypoczywać wraz z psem czy kotem.

Czy podczas wakacji w Trzęsaczu można wypożyczyć rower?

Podczas wakacji nad morzem bardzo dobrą opcją zwiedzania okolicy są przejażdżki rowerowe. W Trzęsaczu znajdziesz wypożyczalnię rowerową, dzięki czemu nie musisz zabierać go ze sobą.

Wyślij zapytanie