Noclegi na wakacje w Dziwnowie

(1)

Wakacje w Dziwnowie to dobra opcja dla każdego. Ciekawe atrakcje znajdą tu dla siebie dorośli, jak i dzieci. Zasobna baza noclegowa daje możliwość swobodnego wyboru miejsca na wypoczynek. Miejscowe restauracje serwują pyszne dania. Nie zwlekaj i znajdź z naszą wyszukiwarką najlepsze miejsce na wakacje w Dziwnowie.

Dziwnów - wakacje 2022

Dziwnów cieszy się dużą popularnością wśród turystów. Chętnie przyjeżdżają tu single, pary oraz rodziny z dziećmi na noclegi nad morzem. Turyści chętnie spędzają wakacje w Dziwnowie, ponieważ nie można się tu nudzić. Jest tu wiele ciekawych atrakcji, takich jak chociażby rejsy statkiem turystycznym. Można to uprawiać najróżniejsze sporty wodne, nawet kajakarstwo na płynącej nieopodal rzece Dziwnej. Zachęcam cię do spędzania wakacji w Dziwnowie, miejscu pełnym dobrej zabawy.

Czy podczas wakacji w Dziwnowie można wypożyczyć sprzęt do sportów wodnych?

Spędzając wakacje nad morzem, warto spróbować sportów wodnych. Oczywiście w Dziwnowie bez problemu znajdziecie wypożyczalnię sprzętu, jak także instruktora, który pomoże w stawianiu pierwszych kroków np. na desce.

Jakie są atrakcje przygotowane dla dzieci na wakacje w Dziwnowie?

Specjalnie dla dzieci na wakacje nad morzem przygotowano plac zabaw z dmuchanymi zabawkami trampolinami i ze zjeżdżalniami. Dzieci na pewno będą się tu dobrze bawić.

Czy w Dziwnowie w wakacje można łowić ryby?

Najlepszym miejscem na wędkarstwo w Dziwnowie jest ujście rzeki Dziwnej. Można złowić tam takie ryby jak okonie, leszcze, węgorze, szczupaki, liny i wiele innych.

Czy podczas wakacji w Dziwnowie można udać się w rejs turystyczny po morzu?

W Dziwnowie znajduje się przystań pasażerka, z którego można wybrać się w krótki rejs turystyczny po morzu. 

Wyślij zapytanie