Noclegi na wakacje w Rewalu

(15)

Jedź na wakacje do Rewala, tu znajdziesz złocistą plażę, ciekawe atrakcje bogatą bazę noclegową i gastronomiczną. Rewal to idealne miejsce na wypoczynek dla każdego! Co roku na plaży organizowane są zawody sportowe i nie tylko. Smażalnie znajdujące się przy plaży kuszą pysznymi zapachami. Nie zwlekaj! Wybierz noclegi na wakacje nad morzem i pozwól sobie na chwilę relaksu.

Rewal to idealne miejsce na wakacje nad morzem 2022

Rewal to nieduża Miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim. Bez wątpienia największą atrakcją tego miejsca jest piękna, złocista plaża, z drobnym piaskiem. Każdego roku przyjeżdża tu mnóstwo miłośników sportów wodnych. W trakcie wakacji w Rewalu na plaży organizowanych jest wiele atrakcji: koncerty zawody i wiele innych. Wpadnij na wakacje do Rewala, na pewno wrócisz tu jeszcze nieraz.

Czy podczas wakacji w Rewalu plaże są strzeżone?

Ratownicy rozpoczynają pracę na plażach pod koniec czerwca. Podczas wakacji w Rewalu na plaży wyznaczony jest fragment strzeżonego kąpieliska. Ratownicy pilnują na nich bezpieczeństwa od godziny 10 do 18.

Czy podczas wakacji w Rewalu można wejść na plażę z psem?

Podczas wakacji wejście na kąpielisko z psem jest zabronione. Są jednak wyznaczone specjalne odcinki plaży, na które można zabrać swojego pupila.

Czy podczas wakacji w Rewalu noclegi są drogie?

 Rewal, choć jest niedużą miejscowością, to posiada bardzo rozbudowaną nadmorską bazę noclegową. Dlatego bez problemu znajdziesz niedrogie pokoje, jak i kwatery.

Jak można spędzić aktywnie czas podczas wakacji w Rewalu?

Wypoczywając nad morzem, masz okazję spróbować sportów wodnych takich jak windsurfing czy kitesurfing. Warto podczas wakacji wybrać się na wieczorny spacer, aby podziwiać zachód słońca i lepiej poznać okolice. Możesz również wypożyczyć rower i udać się na przejażdżkę. 

Wyślij zapytanie