Minigolf

  • Adres Kamieńska (w kierunku do Pobierowa)
    72-344 Trzęsacz
  • Telefon+48 506 650 195
  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Mini Golf to fantastyczna zabawa dla całej rodziny, dla dużych i małych. W Trzęsaczu mieści się pierwszy w Polsce, profesjonalny Minigolf filcowy. Mieści się on dokładnie przy trakcie pieszo-rowerowym między Pustkowem a Trzęsaczem.

W grze tej nie liczy się czas, a zręczność, bowiem pokonać należy 18 stanowisk, przy jak najmniejszej ilości uderzeń piłeczki kijem golfowym.

Obiekt w Trzęsaczu w pełni przystosowany jest również do rozgrywania międzynarodowych zawodów w tej dyscyplinie.

Mini przewodnik

To świetny sposób na rodzinne spędzenie czasu podczas urlopu, który spodoba się i dzieciom i dorosłym. Tor w Trzęsaczu to pierwszy w Polsce, profesjonalny Minigolf filcowy. Mogą być tu nawet rozgrywane międzynarodowej rangi zawody. Tor mieści się przy ścieżce pieszo-rowerowej, łączącej Pustkowo i Trzęsacz. To fantastyczna zabawa i zdrowa aktywność w jednym.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (3)
Anonim
12.04.2019 11:58

Mój mąż, zapalony sportowiec, nie mógł przejść obojętnie obok minigolfa w Trzęsaczu. Był bardzo zadowolony z gry, stanowiska były dla niego odpowiednie. Fajna zabawa :)

ania1287
30.07.2021 21:50

Ogolnie zabawa super.tylko pani tan pracujaca bardzo nie mila ),przykre uwagi w stosunku do dziecka przez co zepsula cala zabawe az przykro naprawde... nie wlasciwa osoba na takim miejscu.wiecej napewno nie wrocimy tam ani niepolecimy nikomu....okrona!!!!₩

Anonim
12.07.2024 14:59

Potwierdzam ? pani tam pracująca zepsuła całą zabawę- widać że dzieci nie lubi- czepiała sie wszystkiego- przykre - na pewno już nie skorzystamy z tej atrakcji. Dodam, że dziecko było bardzo grzeczne.

Dodaj komentarz
Lokalizacja