Noclegi na wakacje w Niechorzu

(14)

Jeżeli lubisz ciekawe miejsca i kochasz morze, to wakacje w Niechorzu z pewnością Ci się spodobają. Czysta szeroka plaża z drobnym piaskiem to idealne miejsce na relaks. Panują tu bardzo dobre warunki do uprawiania sportów wodnych. Wybierz się na wakacje do Niechorza, będziesz się tu dobrze bawić.

Niechorze to idealne miejsce na wakacje 2022

Niechorze to piękne nadmorskie miasteczko znajdujące się w województwie zachodniopomorskim. Największą atrakcją tego miejsca jest oczywiście piękna, zadbana plaża. Wieczorami wczasowicze przychodzą na nią, aby podziwiać malowniczy zachód słońca. Podczas wakacji w Niechorzu warto odwiedzić tutejszą latarnię morską. Ta budowla ma już ponad sto lat i jest udostępniona do zwiedzania dla turystów. Nie zastanawiaj się dłużej, zarezerwuj nocleg nad morzem, tylko jedź na wakacje do Niechorza, nie będziesz chciał stąd wyjeżdżać.

Czy noclegi na wakacje w Niechorzu są drogie?

Ceny noclegów są bardzo zróżnicowane. Są tu tanie pokoje i kwatery, ale są też apartamenty, hotele, spa. Możesz zarezerwować też niedrogie domki letniskowe. Znajdziesz tu też luksusowe apartamenty. Wybór zależy tylko od twoich wymagań.

Czy podczas wakacji w Niechorzu można wejść na plażę z psem?

W Niechorzu jest wyznaczony specjalny odcinek plaży, na który można wejść z psem. Znajduje się przy zejściu na plażę nr 18.

Co warto zwiedzić podczas wakacji w Niechorzu?

Spędzając wakacje nad morzem warto odwiedzić latarnię morską. Latarnia morska w Niechorzu jest udostępniona do zwiedzania dla turystów.

Jak można spędzić czas z dziećmi podczas wakacji Niechorzu?

Dzieciom z pewnością spodoba się wizyta w parku miniatur latarni morskich. Znajdziesz tutaj miniatury wszystkich latarni morskich polskiego wybrzeża. Polecam też przejażdżkę zabytkową kolejką wąskotorową, przy okazji odwiedzając sąsiednie miasteczka. 

Wyślij zapytanie