Chałupy noclegi z animacjami dla dzieci | hotele, pensjonaty

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Nie odnaleziono

  Brak obiektów spełniających kryteria.

  Chałupy powszechnie kojarzą się z nieśmiertelnym przebojem nieodżałowanego Zbigniewa Wodeckiego. Jednak plaże naturystów już tutaj nie funkcjonują (formalnie),a kurort przyciąga nieco inną klientelę niż kiedyś. Istotną - w ostatnich latach coraz liczniejszą - grupę przyjeżdżających do Chałup na wakacje nad morzem stanowią rodziny z dziećmi. A skoro ów trend w turystyce się umacnia, specjalne animacje dla najmłodszych proponuje już praktycznie cała branża hotelarska. Parę lat temu roztaczanie opieki nad maluchami i zapewnianie dodatkowych atrakcji nastolatkom było ścisłą specjalnością ośrodków kolonijnych i młodzieżowych. Dziś ze specjalnymi propozycjami dla dzieciaków wychodzą już hotele, mniejsze i większe pensjonaty, a nawet obiekty SPA & Wellness oraz domki letniskowe (a raczej całe ich osiedla).

  Chałupy w zakresie animacji dla dzieci bazują na organizowanych przez obiekty noclegowe zajęciach oraz szeroko pojmowanych atrakcjach turystycznych - tak w kurorcie, jak też okolicznych miejscowościach. Z jednej strony należy zapewnić maluchom oraz starszym dzieciakom nieco zabawy - a i o walorach innych niż ludyczne nie zaszkodzi pamiętać - z drugiej zaś niektórzy rodzice oczekują, że hotele z animacjami dla dzieci w Chałupach dadzą im trochę czasu tylko dla siebie. W końcu kiedy pociechy zajęte są artystyczną ekspresją, tańcem, grami planszowymi, klockami czy konkursami (z nagrodami!),można się spokojnie zrelaksować na plaży. A już tym bardziej w sytuacji, gdy zabawy z dziećmi organizowane są “w terenie”, w ramach jakiejś grupowej wycieczki.

  A pod Chałupami jest sporo miejsc, w których maluchy będą się czuły jak ryba w wodzie. Choćby sąsiednie Władysławowo, gdzie w wakacje pełną parą działa kilka sporych parków rozrywki. Ocean Park wydaje się być zdecydowanym liderem w dziedzinie organizacji czasu dla dzieci - dzięki licznym, barwnym atrakcjom tutaj cały dzień mija jak z bicza strzelił. Młodzieży z kolei kartingowy tor “Półwysep” powinien bardzo przypaść do gustu młodzieży. Adrenalina, wiadomo. Osoby które zajmują się dziećmi zawodowo (a przynajmniej zarobkowo) często polecają także “Kocham Bałtyk” - specyficzne muzeum w Swarzewie, z mocno interaktywnymi ekspozycjami - oraz słynne fokarium w Helu.

  Na koniec niewątpliwie pojawi się pytanie, który konkretnie pensjonat z Chałup z animacjami dla dzieci byłby godny polecenia? Każdy ma nieco inne wymagania i oczekiwania, dlatego trudno o konkretne przykłady. Jedyne, co można polecić, to wczytać się w opinie o obiektach noclegowych i porównać dostępne oferty z tymi ośrodkami, które zbierają pochlebne recenzje. Taki Bałtyk Resort w Rewalu na przykład, często chwalony za animacje dla dzieci i podejście personelu do najmłodszych gości - wystarczy zerknąć na największy na polskim rynku Booking.com czy innego Facebooka.

  Bałtyk Resort - wyjątkowe miejsce dla rodzin z dziećmi

  Szukasz noclegów nad morzem z animacjami dla dzieci? Sprawdź jeszcze:

  Czytaj również:

  Komentarze (1)
  Anonim
  5.07.2018 10:01

  Właśnie wyobraziłem sobie animacje dla dzieci na plaży nudystów w Chałupach. I to, co pojawiło mi się przed oczami, zdecydowanie nie nadaje się do szerszego opisania.

  Dodaj komentarz