Pobierowo - noclegi niedaleko morza. Apartamenty, pokoje, hotele blisko plaży

Pobierowo należy do najpopularniejszych kurortów nad morzem w Polsce m.in. dlatego, że daje duży wybór rozmaitych noclegów tuż przy plaży. O miejsce blisko morza nie jest łatwo, trzeba się naprawdę spieszyć z bukowaniem pokoi na lato. Spragnieni komfortu turyści nic sobie bowiem nie robią z regularnie podnoszonych cen za turnus niedaleko morza.

W najdogodniej położonych ośrodkach wypoczynkowych z Pobierowa odległość pomiędzy plażą a obiektem noclegowym liczy się najwyżej w dziesiątkach metrów. Taki dystans pokonuje się w mniej niż minutę, nawet kiedy ze swojego apartamentu przy morzu goście wychodzą objuczeni kocami, parawanami, parasolami, materacami, zabawkami… Poza tym im mniej czasu spędza się na spacerach, tym dłużej odpoczywa się na i blisko plaży. Taka wygoda była, jest i zawsze będzie w cenie.

Najdroższe noclegi Pobierowo ma rzecz jasna w luksusowych hotelach, gdzie pobyt blisko morza stanowi tylko jedno z wielu przyjemnych udogodnień. Doskonałym przykładem będzie tutaj hotel Baltic Palace, który może się poszczycić czterogwiazdkowym standardem. Tuż przy plaży leż również elegancki pensjonat Wy&Spa - turyści wyrażający w internecie opinię o tym obiekcie noclegowym chwalą zarówno świetną lokalizację, jak też duże i czyste pokoje oraz obsługę i udogodnienia. W tym naturalnie bogatą ofertę zabiegów SPA.

Jednak dla wielu turystów barierą nie do przeskoczenia będzie wysoka cena za nocleg blisko plaży w Pobierowie i towarzyszące im atrakcje dodatkowe. Tańszych alternatyw jest w okolicy wystarczająco dużo, trzeba tylko dobrze się rozejrzeć. Na przykład ośrodek Solei, który kusi potencjalnych klientów schludnymi domkami letniskowymi przy morzu. Albo Dom Gościnny Marina z nieczego sobie kwaterami, również położony niedaleko plaży.

To tylko niewielka część propozycji, jakie na noclegi blisko morza wiążą się z Pobierowem. Zachęcamy do sprawdzenia blisko setki różnych oferty tylko z tego jednego kurortu, jakie mamy dla Was na noclegi.net.pl!

Polecamy również:

Komentarze (1)
MaThek 26.01.2018 12:24

Z wielkim zaciekawieniem czekam na to, jaki wpływ na branżę turystyczną w Pobierowie wywrze ogłoszona jakiś czas temu budowa największego hotelu w Polsce, ze znanej i systematycznie reklamującej się sieci. Ma mieć mnóstwo miejsc w pokojach, niezliczoną liczbę udogodnień, wreszcie lokalizację blisko plaży. Jedni hotelarze twierdzą, że władze gminy zgadzając się na budowę podpisały wyrok na dziesiątki mniejszych obiektów, którym nawet położenie przy morzu już w niczym nie pomoże. Inni zaś argumentują, że do Pobierowa przyjedzie nowa grupa zamożnych klientów, którzy zostawią pieniądze w miejscowych restauracjach, parkach rozrywki etc. Z jednej strony bardziej prawdopodobny wydaje się drugi scenariusz - goście TAKICH hoteli to nie klientela pensjonatów czy "wczasowicze 500+" - z drugiej chciałoby się wreszcie zobaczyć, jak PRL-owe relikty (standardów oraz mentalności) padają wreszcie na pysk i na rynku zostają tylko ci, którzy naprawdę dbają o turystów, a nie wyłącznie stan własnej kasy.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie