Pustkowo - noclegi blisko plaży. Kwatery, domki, pokoje niedaleko morza

Małe zestawienie noclegów przy morzu dostępnych w Pustkowie. Kameralna miejscowość posiada sporo różnych ośrodków wypoczynkowych, więc oferta turystyczna jest nadzwyczaj rozbudowana. Naturalnie obiekty blisko plaży wyprzedają się w pierwszej kolejności, więc z rezerwowaniem hoteli czy domków letniskowych z Pustkowa w najdogodniejszej lokalizacji trzeba się bardzo pospieszyć.

Noclegi niedaleko morza stanowią najsilniejszy wabik, jakim Pustkowo przyciąga przyjezdnych wczasowiczów do siebie. Nie da się ukryć, że to plaża jest bezapelacyjnie najważniejszą atrakcją niewielkiego kurortu. A skoro tak, wszyscy chętni na spokojny (w miarę) relaks przy morzu chcą mieć jak najbliżej na plażę. Z kolei obiekty noclegowe mają rozmaite strategie na przyciągnięcie klientów. Generalnie rzecz biorąc: hotele stawiają na jak najwyższe standardy i udogodnienia w pokojach, z kolei mniejsze ośrodki - jak np. Pod Dębami - podkreślają atrakcyjne ceny za domki i innego rodzaju kwatery.

Całkiem blisko morza noclegi proponuje również Finezja Rezydencja Słońca, jeden z pensjonatów w Pustkowie. To rozwiązanie wydaje się rozwiązaniem pośrednim pomiędzy luksusowymi apartamentami przy pustkowskiej plaży a skromniejszymi kwaterami. Cena nadal jest w miarę przystępna, za to jest już kilka wygód więcej do wyboru. Zainteresowani zabiegami SPA powinni dokładniej przestudiować ofertę ośrodka ZEM - nawet jeśli to bardziej sanatorium specjalizujące się w rehabilitacji niż hotel, gdzie gościom oferuje się wypoczynek na najwyższym poziomie luksusu. A przy okazji leży całkiem blisko plaży, ledwie 250 metrów.

Dla formalności wypada jeszcze wspomnieć, że “blisko morza” dla każdego potencjalnego klienta może oznaczać zupełnie inny zakres odległości. Aktywni, lubiący sport turyści zapewne z szerokim uśmiechem przyjmą konieczność przejścia spacerem kilkuset metrów czy nawet i ponad kilometra. Widoczki wokół Pustkowa są niczego sobie, zawsze to trochę ruchu na świeżym powietrzu, poza tym ceny za taki nieco bardziej oddalony od brzegu Bałtyku nocleg generalnie są korzystniejsze. Ale już wizytująca Pustkowo wieloosobowa rodzina z wieloma kocami, parasolami, materacami, parawanami i innymi “niezbędnymi do relaksu rzeczami” będzie preferować noclegi przy plaży.

Polecamy również:

Komentarze (1)
Anonim 26.01.2018 13:52

Uważam, że przy dłuższym wyjeździe nad morze nocleg blisko plaży jest jedyną sensowną opcją. I mam na myśli coś zupełnie innego niż ten specyficzny komfort, że nadmorski "spacer plażowego farmera" z tymi wszystkimi tobołami trwa względnie krótko. Chodzi mi oto, że nocując tuż przy plaży w Pustkowie i wstając odpowiednio wcześnie rano można się jeszcze w miarę swobodnie rozłożyć i potem przez cały dzień wypoczywać. Kto nie zajmie sobie miejsca przy morzu przed 8:00 albo i 7:00, ten w szczycie sezonu zmitręży jeszcze sporo czasu na poszukiwanie ostatnich wolnych skrawków na piasku.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie