Międzywodzie - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Wyjazd nad morze połączony z noclegami z basenem w Międzywodziu to aż za dużo dobrego relaksu na raz. Szczególnie np. Majówka Międzywodzie z basenem może być interesująca. Nie dość, że kameralna miejscowość na wybrzeżu może się pochwalić bodaj najlepszymi plażami w całej Polsce, to jeszcze pozwala zaznać rozkosznych luksusów. Przynajmniej w wydaniu najlepszych hoteli i ośrodków SPA & Wellness. Trzeba bowiem wspomnieć, iż położone bezpośrednio nad morzem Międzywodzie noclegi z basenem zapewnia w wielu zróżnicowanych odmianach.

Zdecydowanie najbogatszą ofertą w tym zakresie dysponuje Marena Wellness & Spa. Rozległy teren, szeroki wybór standardów - od wybitnie komfortowych apartamentów godnych ekskluzywnych hoteli po skromniejsze pokoje za przystępniejszą cenę - a wreszcie rozbudowaną strefę relaksu. Oczywiście główną rolę odgrywają tutaj wszelkie zabiegi SPA & Wellness, ale i basen jest niczego sobie. Duża, pozwalająca na całkiem swobodne pływanie niecka, szereg urządzeń do hydromasażu, jacuzzi, sauny… Śmiało można stwierdzić, iż Marena Wellness & Spa zapewnia najlepszy nocleg z basenem nad morzem w całym Międzywodziu.

Tuż za tym ośrodkiem należałoby chyba umieścić hotel dwugwiazdkowy Gryf - choć same pokoje hotelowe spełniają wymogi standardów trzygwiazdkowych. Dostępny dla gości basen znajduje się pod dachem, posiada masażery stóp i jedną wodną kaskadę, a także jedną wannę jacuzzi. Dla urozmaicenia wodnego relaksu w ramach noclegów z basenem z Międzywodzia, można tutaj liczyć na pływackie zmagania z przeciwprądem. Wprawdzie wymiarom niecki daleko do tych sportowych, ale parę osób (3-5) w miarę swobodnie da radę pływać razem. Dla formalności pozostaje jeszcze wspomnieć o ośrodkach, które mają własne wanny do hydromasażu i sauny. Takie jak pensjonat Lazur Wellness & Spa - wprawdzie jacuzzi z przyległościami to tylko namiastka aquaparku, ale na upartego pod kategorię noclegu z basenem da się tego rodzaju obiekty podciągnąć.

Naturalnie zaplecze turystyczne w Międzywodziu jest znacznie szersze niż wyżej wymienione kategorie obiektów noclegowych. Tyle że raczej niewielka część spośród nich posiada własny basen. Cóż, zawsze jakąś opcją będzie pobyt w domku letniskowym, na polu kempingowym albo w pokoju gościnnym na prywatnej kwaterze - a w pochmurny dzień, kiedy wyjście na plażę niekoniecznie będzie dobrym pomysłem, skorzystać z basenu w którymś z obiektów noclegowych, który do własnej strefy relaksu przyjmuje gości z zewnątrz. Międzywodzie nad morzem daje zatem wystarczająco solidnych opcji wypoczynku przy wodzie.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)
MaThek 15.02.2018 14:53

Międzywodzie i basen w jednym zdaniu? Kilkanaście lat temu nikt by o czymś takim nie pomyślał, a dzisiaj proszę - tylko aquaparku ze zjeżdżalniami i jeszcze jakimś akwarium z rekinami brakuje. Chociaż biorąc pod uwagę gwałtownie przyspieszający w ostatnich latach rozwój Międzywodzia i lokalnej turystyki, wraz z bazą noclegową miejscowości, to pewnie i takie baseny prędzej czy później tutaj powstaną. Może zrobi się luźniej na plażach :)

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie