Międzywodzie - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Wyjazd nad morze połączony z noclegami z basenem w Międzywodziu to aż za dużo dobrego relaksu na raz. Szczególnie np. Majówka Międzywodzie z basenem może być interesująca. Nie dość, że kameralna miejscowość na wybrzeżu może się pochwalić bodaj najlepszymi plażami w całej Polsce, to jeszcze pozwala zaznać rozkosznych luksusów. Przynajmniej w wydaniu najlepszych hoteli i ośrodków SPA & Wellness. Trzeba bowiem wspomnieć, iż położone bezpośrednio nad morzem Międzywodzie noclegi z basenem zapewnia w wielu zróżnicowanych odmianach.

  Zdecydowanie najbogatszą ofertą w tym zakresie dysponuje Marena Wellness & Spa. Rozległy teren, szeroki wybór standardów - od wybitnie komfortowych apartamentów godnych ekskluzywnych hoteli po skromniejsze pokoje za przystępniejszą cenę - a wreszcie rozbudowaną strefę relaksu. Oczywiście główną rolę odgrywają tutaj wszelkie zabiegi SPA & Wellness, ale i basen jest niczego sobie. Duża, pozwalająca na całkiem swobodne pływanie niecka, szereg urządzeń do hydromasażu, jacuzzi, sauny… Śmiało można stwierdzić, iż Marena Wellness & Spa zapewnia najlepszy nocleg z basenem nad morzem w całym Międzywodziu.

  Tuż za tym ośrodkiem należałoby chyba umieścić hotel dwugwiazdkowy Gryf - choć same pokoje hotelowe spełniają wymogi standardów trzygwiazdkowych. Dostępny dla gości basen znajduje się pod dachem, posiada masażery stóp i jedną wodną kaskadę, a także jedną wannę jacuzzi. Dla urozmaicenia wodnego relaksu w ramach noclegów z basenem z Międzywodzia, można tutaj liczyć na pływackie zmagania z przeciwprądem. Wprawdzie wymiarom niecki daleko do tych sportowych, ale parę osób (3-5) w miarę swobodnie da radę pływać razem. Dla formalności pozostaje jeszcze wspomnieć o ośrodkach, które mają własne wanny do hydromasażu i sauny. Takie jak pensjonat Lazur Wellness & Spa - wprawdzie jacuzzi z przyległościami to tylko namiastka aquaparku, ale na upartego pod kategorię noclegu z basenem da się tego rodzaju obiekty podciągnąć.

  Naturalnie zaplecze turystyczne w Międzywodziu jest znacznie szersze niż wyżej wymienione kategorie obiektów noclegowych. Tyle że raczej niewielka część spośród nich posiada własny basen. Cóż, zawsze jakąś opcją będzie pobyt w domku letniskowym, na polu kempingowym albo w pokoju gościnnym na prywatnej kwaterze - a w pochmurny dzień, kiedy wyjście na plażę niekoniecznie będzie dobrym pomysłem, skorzystać z basenu w którymś z obiektów noclegowych, który do własnej strefy relaksu przyjmuje gości z zewnątrz. Międzywodzie nad morzem daje zatem wystarczająco solidnych opcji wypoczynku przy wodzie.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  MaThek
  15.02.2018 14:53

  Międzywodzie i basen w jednym zdaniu? Kilkanaście lat temu nikt by o czymś takim nie pomyślał, a dzisiaj proszę - tylko aquaparku ze zjeżdżalniami i jeszcze jakimś akwarium z rekinami brakuje. Chociaż biorąc pod uwagę gwałtownie przyspieszający w ostatnich latach rozwój Międzywodzia i lokalnej turystyki, wraz z bazą noclegową miejscowości, to pewnie i takie baseny prędzej czy później tutaj powstaną. Może zrobi się luźniej na plażach :)

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów