Obiekty z animacjami dla dzieci Dziwnów | hotele, pensjonaty, noclegi


												

Organizacja czasu wolnego dzieciom staje się coraz powszechniejszym elementem oferty turystycznej obiektów noclegowych z Dziwnowa. Zależność wydaje się prosta, banalna wręcz: skoro z roku na rok coraz więcej Polaków wyjeżdża na wakacje nad morze całymi rodzinami, to zapotrzebowanie gości na fachową opiekę dla maluchów i ciekawe zabawy z dziećmi będzie tylko wzrastać. Owszem, zapewnienie najmłodszym naprawdę interesujących atrakcji w hotelu SPA, pensjonacie czy domku letniskowym to nie lada wyzwanie - ale jak pokazują statystyki, gra jest warta świeczki.

W kwestii animacji dla dzieci Dziwnów ma parę wyjątkowych rzeczy do zaoferowania. Wynika to z zestawu specyficznych atrakcji turystycznych, na jakie mogą liczyć tutaj maluchy. Jednym z lepszych przykładów będą rejsy turystyczne statkami - nie takimi zwykłymi, tylko wyglądającymi niczym pirackie okręty. W trakcie takiej podróży dziećmi zajmuje się profesjonalna załoga i organizuje im różne tematyczne zabawy. A pisemny certyfikat Wilka Morskiego na zakończenie wycieczki pewnie przyniesie dzieciakom równie wiele radości, co szkolne świadectwo pełne piątek. Drugim z ciekawszych pomysłów stosowanych przez hotele z animacjami dla dzieci w Dziwnowie są zorganizowane wycieczki. Grupowe wyjścia np. do Parku Miniatur i Kolejek, gdzie na maluchy czeka mnóstwo rozrywek, albo do wolińskiego parku historycznego Centrum Słowian i Wikingów, są gwarancją fantastycznych wrażeń.

Oczywiście są też pensjonaty z animacjami dla dzieci, które wszystkie atrakcje na pobyt w Dziwnowie organizują całkowicie we własnym zakresie. W takich przypadkach najczęściej mamy do czynienia z zajęciami plastycznymi i kreatywnymi - malowanie, przygotowanie małego teatrzyku z dziećmi jako aktorami (klasyczne przedstawienia dla dzieci czy pokazy magii też są popularną atrakcją dla maluchów), wznoszenie budowli z klocków etc. - konkursami z nagrodami (w których każdy wygrywa), tańcami, rozgrywkami sportowymi… Godnych uwagi opcji na animacje dla dzieci Dziwnów daje naprawdę sporo.

Dobre pojęcie o tym, czym się kierować przy wyborze obiektu noclegowego organizującego czasu maluchom, powinno dać porównanie z Bałtyk Resort. Rzeczony ośrodek z Rewala zbiera niezwykle pochlebne opinie od zadowolonych rodzin z dziećmi.

Bałtyk Resort - wyjątkowe miejsce dla rodzin z dziećmi

Szukasz noclegów nad morzem z animacjami dla dzieci? Sprawdź jeszcze:

Czytaj również:

Komentarze (1)

Anonim 22.06.2018 09:32

Taki piracki rejs to najczęściej pic na wodę. Ot, paru postrzelonych (w tym negatywnym sensie) przebierańców i trzy szanty na krzyż odśpiewane w ciągu godzinnej podróży. Animacje dla dzieci powinny zapewniać dodatkowe aktywności: jakieś wystrzały z armaty (żeby narobić huku i dymu), szermierka, może jakiś abordaż, zakopany na plaży skarb... Wtedy byłaby to autentyczna atrakcja.

Dodaj komentarz

Często zadawane pytania

Wszystkie

Komu polecane jest Pustkowo?

Pustkowo to jedna ze spokojniejszych nadmorskich miejscowości. Idealne jest dla rodzin z dziećmi, oraz osób stroniących od dużego gwaru nadmorskich kurortów. Jeśli szukasz więcej rozrywek, będąc w Pustkowie możesz w każdej chwili odwiedzić pobliski Rewal, czy Pobierowo.

Czy do Pustkowa mogę przyjechać z psem?

Wiele ośrodków chętnie zaprasza do siebie na wypoczynek turystów z pupilami. Każdy kto przyjedzie do Pustkowa z pieskiem może również wybrać się na specjalną plaże dla psów - wejście nr 31

Czy w Pustkowie jest strzeżona plaża?

W Pustkowie mamy 3 dostępne wejścia na plażę przez las lub wydmy. Znajdziemy tu wydzielone strzeżone kąpieliska. Wypoczywający turyści mogą tutaj również zjeść coś małego w jednym z trzech obiektów gastronomicznych lub wypożyczyć sprzęt plażowy. Na plaży znajdziemy również toalety.

Co robić w niepogodę w Pustkowie?

Gdy pada deszcz i pogoda nie rozpieszcza, możemy wsiąść w samochód i podjechać z rodziną np. do pobliskiego Pobierowa, żeby zobaczyć Papugarnie czy Motylkarnię. Warto także odwiedzić magiczny kompleks rozrywkowy - Oko iluzji. Super zabawa dla dzieci i dorosłych.

Czy w Pustkowie są trasy rowerowe?

Jak najbardziej osoby, które lubią aktywnie spędzać czas znajdą w Pustkowie i okolicach wiele tras rowerowych.Najbardziej popularna to : Pustkowo , Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica, Mrzeżyno i z powrotem. Cała trasa ma około 53 kilometrów.

Jakie okoliczne miejscowości warto odwiedzić będąc w Pustkowie?

Będąc w Pustkowie warto jest zwiedzić pobliskie przepiękne miasteczka, w których znajdziemy mnóstwo atrakcji dla dużych i małych, np. : w Trzęsaczu, możemy podziwiać słynne w całej Europie ruiny kościoła gotyckiego, w Niechorzu piękną latarnię morską, a w Pobierowie znajdziemy Magiczny Domek, w którym wszystko jest odwrócone o 180 stopni. Absolutnym hitem wśród rodzin jest zwiedzenie Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie, znajduje się niecałe 30 min drogi samochodem od Pustkowa ale naprawdę warto.

Czy są w Pustkowie ciekawe miejsca gdzie warto zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie?

Najbardziej rozpoznawalnym punktem Pustkowa gdzie turyści najchętniej robią sobie zdjęcia to Bałtycki Krzyż Nadziei - krzyż jest kopią krzyża, jaki znajduję się na Giewoncie. Postawiony jest zaledwie 100 metrów od morza w przepięknych okolicznościach przyrody.
Nasi partnerzy