Międzyzdroje - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Noclegi z basenem nad morzem w Międzyzdrojach na pierwszy rzut oka i ucha mogą wydawać się osobliwą fanaberią nowobogackich, ale po głębszym przemyśleniu taki pomysł ma sens. Dodatkowe udogodnienia zawsze pomagają bardziej się zrelaksować, zaś kryty basen w hotelu albo otwarte kąpielisko w sezonie letnim w temacie odprężenia się są niezrównane. Tym bardziej, że akurat Międzyzdroje dają sporo ciekawych obiektów noclegowych z basenami do wyboru.

Przykład pierwszy z brzegu: hotel Golden Tulip Międzyzdroje Residence, skategoryzowany jako obiekt 4-gwiazdkowy. Po takiej ocenie niektórzy spodziewaliby się pewnie własnego aquaparku, lecz to zdecydowanie nie ten kaliber. Ośrodek bardziej przypomina osiedle apartamentowców niż jeden zwarty obiekt. Natomiast co do noclegów z basenem, to goście przebywający w apartamentach mają tutaj do dyspozycji kameralną strefę wypoczynku z saunami, podstawowymi zabiegami SPA & Wellness i basenem o wielkości 20 m². Wymiary 4 na 5 metrów mocno ograniczają potencjał wodnych szaleństw.

O wiele więcej swobody gwarantują noclegi z basenem w sąsiadującym z hotelem Ośrodku Wczasowym Stilo. Znajduje się tutaj pięć 2-piętrowych pawilonów, łącznie 150 pokoi w trzech zróżnicowanych standardach. A także całkiem spory basen na świeżym powietrzu, podzielony na dwie strefy: płytką, z zabawkami dla dzieci i głębszą do rekreacyjnego pływania. Jeśli chodzi o namiastkę parku wodnego (pod dachem), to w Miedzyzdrojach bodaj najlepszą opcją dla noclegu z basenem nad morzem będzie Hotel Bagiński & Chabinka SPA Międzyzdroje. Niecka o wymiarach 12×6 metrów, fontanna i parę wodnych kaskad, osobne jacuzzi z hydromasażem oraz dwa typy saun, a także kilka komfortowych leżaków przy brzegu.

I takich właśnie obiektów powinni szukać ci turyści, dla których kąpiele morskie i słoneczne na plażach Morza Bałtyckiego to za mało do pełnego relaksu. Owszem, Międzyzdroje w swojej bazie noclegowej mają szereg obiektów turystycznych z zupełnie innych kategorii. Żeby wymienić tylko domki letniskowe, pokoje gościnne udostępniane przez prywatne osoby w kwaterach i mieszkaniach, pola kempingowo-namiotowe czy pensjonaty. Jednak w tego rodzaju ośrodkach noclegów z basenem ze świecą szukać. To oczywiście uproszczenie, jednak generalnie można liczyć co najwyżej na basen ogrodowy - tyle że zabudowany na stałe zamiast dmuchanego.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)
MaThek 15.02.2018 11:36

A ja pozostanę przy swoim zdaniu, że basen w obiekcie noclegowym z Międzyzdrojów to w rzeczywistości chybiony dodatek do wypoczynkowego turnusu nad morzem. W deszczowe dni baseny są tak oblegane, że szkoda nerwów na tłoczenie się jak sardynki w puszce albo długotrwałe oczekiwanie na swoją kolej. Może poza sezonem, kiedy ogólnie gości nad morzem jest mniej i można sobie pozwolić na więcej swobody, korzystanie z basenu na noclegach w Międzyzdrojach zaczyna wyglądać naprawdę atrakcyjnie.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie