Międzyzdroje - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Noclegi z basenem nad morzem w Międzyzdrojach na pierwszy rzut oka i ucha mogą wydawać się osobliwą fanaberią nowobogackich, ale po głębszym przemyśleniu taki pomysł ma sens. Dodatkowe udogodnienia zawsze pomagają bardziej się zrelaksować, zaś kryty basen w hotelu albo otwarte kąpielisko w sezonie letnim w temacie odprężenia się są niezrównane. Tym bardziej, że akurat Międzyzdroje dają sporo ciekawych obiektów noclegowych z basenami do wyboru.

  Przykład pierwszy z brzegu: hotel Golden Tulip Międzyzdroje Residence, skategoryzowany jako obiekt 4-gwiazdkowy. Po takiej ocenie niektórzy spodziewaliby się pewnie własnego aquaparku, lecz to zdecydowanie nie ten kaliber. Ośrodek bardziej przypomina osiedle apartamentowców niż jeden zwarty obiekt. Natomiast co do noclegów z basenem, to goście przebywający w apartamentach mają tutaj do dyspozycji kameralną strefę wypoczynku z saunami, podstawowymi zabiegami SPA & Wellness i basenem o wielkości 20 m². Wymiary 4 na 5 metrów mocno ograniczają potencjał wodnych szaleństw.

  O wiele więcej swobody gwarantują noclegi z basenem w sąsiadującym z hotelem Ośrodku Wczasowym Stilo. Znajduje się tutaj pięć 2-piętrowych pawilonów, łącznie 150 pokoi w trzech zróżnicowanych standardach. A także całkiem spory basen na świeżym powietrzu, podzielony na dwie strefy: płytką, z zabawkami dla dzieci i głębszą do rekreacyjnego pływania. Jeśli chodzi o namiastkę parku wodnego (pod dachem),to w Miedzyzdrojach bodaj najlepszą opcją dla noclegu z basenem nad morzem będzie Hotel Bagiński & Chabinka SPA Międzyzdroje. Niecka o wymiarach 12×6 metrów, fontanna i parę wodnych kaskad, osobne jacuzzi z hydromasażem oraz dwa typy saun, a także kilka komfortowych leżaków przy brzegu.

  I takich właśnie obiektów powinni szukać ci turyści, dla których kąpiele morskie i słoneczne na plażach Morza Bałtyckiego to za mało do pełnego relaksu. Owszem, Międzyzdroje w swojej bazie noclegowej mają szereg obiektów turystycznych z zupełnie innych kategorii. Żeby wymienić tylko domki letniskowe, pokoje gościnne udostępniane przez prywatne osoby w kwaterach i mieszkaniach, pola kempingowo-namiotowe czy pensjonaty. Jednak w tego rodzaju ośrodkach noclegów z basenem ze świecą szukać. To oczywiście uproszczenie, jednak generalnie można liczyć co najwyżej na basen ogrodowy - tyle że zabudowany na stałe zamiast dmuchanego.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  MaThek
  15.02.2018 11:36

  A ja pozostanę przy swoim zdaniu, że basen w obiekcie noclegowym z Międzyzdrojów to w rzeczywistości chybiony dodatek do wypoczynkowego turnusu nad morzem. W deszczowe dni baseny są tak oblegane, że szkoda nerwów na tłoczenie się jak sardynki w puszce albo długotrwałe oczekiwanie na swoją kolej. Może poza sezonem, kiedy ogólnie gości nad morzem jest mniej i można sobie pozwolić na więcej swobody, korzystanie z basenu na noclegach w Międzyzdrojach zaczyna wyglądać naprawdę atrakcyjnie.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów