Galeria Biżuterii WW

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W założeniu twórców to miejsce stanowi kontrę do stoisk wypełnionych „tandetą, bylejakością i masówką”, królujących na zakopiańskich Krupówkach. Założyciele galerii stawiają na wyroby artystyczne, wykonywane indywidualnie, prawdziwe rękodzieła sztuki jubilerskiej. W zgromadzonej biżuterii można łatwo dostrzec inspiracje kulturą i tradycjami góralskimi, choć nie brakuje ozdób nawiązujących do współczesnych trendów wzornictwa.

Stała ekspozycja zawiera dzieła artystów z różnych zakątków Polski – przede wszystkim lokalnych, wielce utalentowanych rzemieślników. Naszyjniki, kolczyki, pierścionki, spinki, klamry, łańcuszki, medaliony, paski... - czego tylko dusza zapragnie. Na specjalne okazje lub do noszenia na co dzień. Z metali kamieni szlachetnych bądź niestandardowych materiałów.

Galeria Biżuterii WW należy do zakopiańskiej Pracowni Złotniczej WW Przemysława Wańczyka. W placówce można również porozmawiać o biżuterii, zamówić sobie wyjątkową i niepowtarzalną ozdobę według własnego pomysłu i kupić gotowe wyroby.

Mini przewodnik

Prywatna pracownia jubilerska z wybitnie artystycznymi wyrobami. Unikatami łączącymi współczesne trendy z lokalnymi zwyczajami. Czeka tu skarbiec niezwykłych ozdób, wykonanych z kamieni szlachetnych lub mniej oczywistych materiałów. Chętni mogą nie tylko obejrzeć, ale też fachowo porozmawiać o błyskotkach, a także kupić lub zamówić wyjątkowe egzemplarze.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja