Noclegi na wakacje w Poroninie

(1)

Szukasz spokojnego miejsca na wakacje w Poroninie? Zobacz nasze najlepsze oferty.

Poronin - lato 2022 i wakacje pod Tatrami

Poronin to niedużo miasteczko położone niedaleko Zakopanego. Wakacje w Poroninie to dobry pomysł dla osób mających dosyć miasta, które poszukują spokoju i ciszy. Jest to doskonała baza wypadowa do górskich wycieczek. Tutejsze obiekty noclegowe zadbają o twój komfortowy wypoczynek. Miejscowe lokale gastronomiczne zapraszają gości na regionalne specjały. Mieszkańcy miasteczka są bardzo gościnni, dzięki czemu odpoczniesz tutaj w miłej atmosferze. Znajdź z naszą wyszukiwarką najlepsze noclegi na wakacje w Poroninie i wypoczywaj w spokoju z dala od miejskiego hałasu.

Co warto zwiedzić podczas wakacji w Poroninie?

Będąc w Poroninie, możesz odwiedzić Zakopane i przejść się po słynnym deptaku, czyli Krupówkach. Znajdziesz tu liczne stragany z pamiątkami, a nawet spotkasz zakopiańskiego misia, z którym możesz zrobić sobie zdjęcie.

Czy noclegi na wakacje w Poroninie są drogie?

Ceny noclegów w Poroninie są bardzo różne jednak są niższe niż w innych popularnych kurortach górskich. Bez problemu znajdziesz tu tańsze pokoje oraz kwatery czy też domki.

Jak można spędzić aktywnie czas podczas wakacji w Poroninie?

Spędzając wakacje w górach, najlepszą opcją aktywnego spędzania czasu są górskie wycieczki. Polecam wejść na Kasprowy Wierch. Podczas wycieczki możesz podziwiać piękno okolicznej przyrody.

Jakie noclegi są najlepsze dla rodziny z dziećmi na wakacje w Poroninie?

Rodzinom z dziećmi szukających noclegów w górach polecam hotele i pensjonaty, często znajdują się przy nich place zabaw oraz organizowane są różnego rodzaje zajęcia umilające dzieciom pobyt.

Wyślij zapytanie