Noclegi na wakacje w Sopocie

(1)

Spędź wakacje w Sopocie słynnym nadmorskim kurorcie. Jest to jedno z ulubionych miejsc polskich filmowców. Kadry ze wspaniałym Grand Hotelem w Sopocie można zobaczyć w wielu popularnych produkcjach. Nic dziwnego, że miejsce to wybierane jest przez filmowców, ciężko znaleźć inne równie piękne. Pojedź na wakacje do Sopotu i zobacz sam, za co kochają go turyści oraz filmowcy.

Sopot - wakacje 2022

Sopot to przepiękne miasto z wieloma ciekawymi miejscami. Wizytówką tego miejsca jest oczywiście Grand Hotel, jednak to nie jedyne miejsce, które warto odwiedzić. Równie ładny jest, chociażby Dom Zdrojowy, w którym nie tylko napijesz się wód leczniczych, ale i zjesz obiad, czy odpoczniesz przy filiżance kawy i czymś słodkim. Będąc tutaj, po prostu musisz wybrać się na tak zwany Monciak, czyli Sopocki deptak i zobaczyć niezwykły Krzywy Domek. Zaplanuj wakacje w Sopocie najlepszym miejscu na letnią i niezapomnianą przygodę.

Co warto zwiedzić podczas wakacji w Sopocie?

Trójmiasto to nie tylko noclegi nad morzem. Będąc w Sopocie, warto wybrać się na Monciak. Jest to deptak, na którym znajdują się restauracje, sklepiki, bary i dyskoteki. Oczywiście główną atrakcją tego miejsca jest Krzywy Domek.

Czy podczas wakacji plaża w Sopocie strzeżona?

W sezonie letnim plaża w Sopocie jest strzeżona. Bezpieczeństwa turystów pilnują na niej wyszkoleni ratownicy.

Jak można spędzać aktywnie czas podczas wakacji w Sopocie?

Podczas wakacji nad morzem masz okazję spróbować sportów wodnych. Możesz też wybrać się na kręgle lub na pieszą wycieczkę po okolicy. 

Czy podczas wakacji w Sopocie można wejść na plażę z psem?

W sezonie letnim wyznaczane są specjalne odcinki plaży, na które można wejść z psem.

Wyślij zapytanie