TOP 5 atrakcji dla dzieci na pobyt w Międzyzdrojach

TOP 5 atrakcji dla dzieci na pobyt w Międzyzdrojach

Wybierając się z dziećmi nad morze trzeba zadbać o urozmaicony, pełen wrażeń i rozmaitych atrakcji program pobytu. O ile dorośli są w stanie całe dnie wylegiwać się na plaży i regenerować siły, tak dzieci zwykle rozpiera niesamowita energia. W Międzyzdrojach i najbliższych okolicach jest sporo możliwości, aby odpowiednio ją ukierunkować i połączyć przyjemne z ciekawym oraz pożytecznym.

Redakcja noclegi.net.pl przygotowała dalece subiektywny ranking 5 atrakcji, które zdecydowanie warto, a wręcz trzeba sprawdzić wybierając się do Międzyzdrojów z dzieckiem. Czy to w środku letniego sezonu i wakacyjnego szaleństwa, czy też w nieco mniej oczywistym terminie - choćby takim jak długi weekend majowy bądź złota, polska jesień.

Dodano: 2018-03-26 11:57:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
MaThek
26.03.2018 12:33

Przerost formy nad treścią. Osobiście trudno mi wyobrazić sobie sytuację, w której ktoś urządza dzieciakom wycieczkę do Dziwnowa (nawet jeśli niezbyt długą),skoro w samych Międzyzdrojach ma bardzo podobny park rozrywki. W zasadzie jedyna różnica jest taka, że w Parku Miniatur i Kolejek można sobie pojeździć quasi-pociągiem, a Bałtycki Park Miniatur ma szerszy wachlarz modeli do oglądania. Cóż, każdy sam sobie wybierze, co uważa za lepsze.

Dodaj komentarz