Świnoujście - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

  Wybierz termin pobytu
  Wybierz termin pobytu
  2 dorosłych, 0 dzieci
  Pobyt w górach kusi wieloma atrakcjami, zachęcającymi do opuszczenia pokoju w hotelu Przykładowy Obiekt Testowy głównym wejściem - i późnego powrotu z głową pełną wrażeń z Karpacza.
  Atmosfera w restauracji to jeden z atutów hotelu Przykładowy Obiekt Testowy - Karpacz, ul. Karkonoska 20a.
  W hotelu Przykładowy Obiekt Testowy można śmiało się częstować smakowitościami ze szwedzkiego stołu. Okolica to dla turystów wiele okazji, aby wydatkować energię. Karkonosze
  Na fotce przedstawiony jest pokój w hotelu Przykładowy Obiekt (ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie)
  Ujęcie fotograficzne na wannę jacuzzi hotelu Przykładowy Obiekt Testowy z Karpacza.
  Łoże małżeńskie w hotelu Przykładowy Obiekt w Karpaczu
  Hotel Przykładowy Obiekt przy ul. Karkonoska 20a w Karpaczu proponuje odpoczynek w pokoju widocznym na zdjęciu

  Przykładowy Obiekt Testowy

  Karpacz, Hotel

  To jest przykładowy obiekt bazy noclegowej. Celem jest pokazanie funkcjonalności wizytówki. Zapraszamy do reklamy.

  Przyjazny rodzinie
  od 35 złza nocSprawdź dostępność

  Poszukiwanie noclegów z basenem w Świnoujściu przynosi zaskakująco dużo rozmaitych opcji do wyboru. Tyczy się to zarówno kategorii obiektów noclegowych, jak też typów basenu. Od krytych, rekreacyjnych niecek w hotelach i apartamentach z wyższej półki przez baseny ogrodowe przy prywatnych domach z pokojami gościnnymi, aż po jacuzzi w basenach. Choć Świnoujście leży nad morzem, to basen pod ręką bywa wysoce praktyczny.

  Noclegi z krytym basenem w Świnoujściu

  W szczycie sezonu na plaży niektórym może być dość trudno w pełni się zrelaksować. Tłum, hałas i piłki lądujące co chwilę na głowie cokolwiek nie sprzyjają odprężeniu się. Nocleg z basenem daje dobrą alternatywę dla polowania na ostatnie skrawki wolnej przestrzeni przy morskim brzegu. Jako przykład niech posłuży pensjonat West Baltic Resort. Do dyspozycji gości jest tutaj kryty basen oraz jacuzzi pod chmurką. Wprawdzie niewielki, ale to strefa wypoczynku, a nie obiekt sportowy. Zresztą podobne zastrzeżenie trzeba poczynić do większości ofert obiektów noclegowych z basenem ze Świnoujścia.

  Noclegi blisko morze z basenem w Świnoujściu

  Jeśli niecka mimo wszystko ma zapewniać więcej przestrzeni - trzeba poszukać w większych, a zarazem droższych obiektach. Tutaj prym wiodą oczywiście te duże, szczycące się przynajmniej trzema gwiazdkami hotele. Na zdjęciach całkiem obiecująco wygląda obiekt w Hotelu Interferie Medical SPA. Tutejsze noclegi z basenem w Świnoujściu zapewniają wystarczająco miejsca, aby rekreacyjnie popływać. Albo skorzystać z wodnych masaży, bo przy hotelowym basenie zainstalowano parę urządzeń tego typu. Na uwagę zasługuje również hotel Atol, udostępniający zarówno rekreacyjne jacuzzi, jak też wąski, ale za to całkiem długi basen - w sam raz do pływania samotnie bądź w parze.

  Polecane domki letniskowe z basenem w Świnoujściu

  Świnoujście posiada rozwiniętą bazę turystyczną: na terenie miasta lub na jego obrzeżach znajdują się też domki letniskowe, ośrodki kolonijno-wczasowe, prywatne kwatery, apartamentowce, pola kempingowe… Nawet jeśli własny basen posiada niewielka część z nich, to takie udogodnienie dodane do noclegu nad morzem potrafi dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń.

  Sprawdź również okoliczne miejscowości:

  Komentarze (1)
  Anonim
  15.02.2018 09:54

  Ja to widzę zupełnie inaczej - w trakcie wakacyjnego dnia (najlepiej upalnego) kąpiele morskie i słoneczne na plaży, zaś wieczorkami przy basenie. Trochę popływać, trochę posiedzieć w wannie z bąbelkami. Zastanawiam się tylko, jak wyglądałoby obłożenie w takich ośrodkach Świnoujścia. Podejrzewam, że gdzieniegdzie może być jeszcze bardziej tłoczno niż na plażach, a wtedy noclegi z basenem tracą na wartości. A zapisywanie się na konkretne godziny z kilkudniowym wyprzedzeniem też jest mało komfortowe.

  Dodaj komentarz
  Typy obiektów