Świnoujście - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Poszukiwanie noclegów z basenem w Świnoujściu przynosi zaskakująco dużo rozmaitych opcji do wyboru. Tyczy się to zarówno kategorii obiektów noclegowych, jak też typów basenu. Od krytych, rekreacyjnych niecek w hotelach i apartamentach z wyższej półki przez baseny ogrodowe przy prywatnych domach z pokojami gościnnymi, aż po jacuzzi w basenach. Choć Świnoujście leży nad morzem, to basen pod ręką bywa wysoce praktyczny.

W szczycie sezonu na plaży niektórym może być dość trudno w pełni się zrelaksować. Tłum, hałas i piłki lądujące co chwilę na głowie cokolwiek nie sprzyjają odprężeniu się. Nocleg z basenem daje dobrą alternatywę dla polowania na ostatnie skrawki wolnej przestrzeni przy morskim brzegu. Jako przykład niech posłuży pensjonat West Baltic Resort. Do dyspozycji gości jest tutaj kryty basen oraz jacuzzi pod chmurką. Wprawdzie niewielki, ale to strefa wypoczynku, a nie obiekt sportowy. Zresztą podobne zastrzeżenie trzeba poczynić do większości ofert obiektów noclegowych z basenem ze Świnoujścia.

Jeśli niecka mimo wszystko ma zapewniać więcej przestrzeni - trzeba poszukać w większych, a zarazem droższych obiektach. Tutaj prym wiodą oczywiście te duże, szczycące się przynajmniej trzema gwiazdkami hotele. Na zdjęciach całkiem obiecująco wygląda obiekt w Hotelu Interferie Medical SPA. Tutejsze noclegi z basenem w Świnoujściu zapewniają wystarczająco miejsca, aby rekreacyjnie popływać. Albo skorzystać z wodnych masaży, bo przy hotelowym basenie zainstalowano parę urządzeń tego typu. Na uwagę zasługuje również hotel Atol, udostępniający zarówno rekreacyjne jacuzzi, jak też wąski, ale za to całkiem długi basen - w sam raz do pływania samotnie bądź w parze.

Świnoujście posiada rozwiniętą bazę turystyczną: na terenie miasta lub na jego obrzeżach znajdują się też domki letniskowe, ośrodki kolonijno-wczasowe, prywatne kwatery, apartamentowce, pola kempingowe… Nawet jeśli własny basen posiada niewielka część z nich, to takie udogodnienie dodane do noclegu nad morzem potrafi dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Komentarze (1)
Anonim 15.02.2018 09:54

Ja to widzę zupełnie inaczej - w trakcie wakacyjnego dnia (najlepiej upalnego) kąpiele morskie i słoneczne na plaży, zaś wieczorkami przy basenie. Trochę popływać, trochę posiedzieć w wannie z bąbelkami. Zastanawiam się tylko, jak wyglądałoby obłożenie w takich ośrodkach Świnoujścia. Podejrzewam, że gdzieniegdzie może być jeszcze bardziej tłoczno niż na plażach, a wtedy noclegi z basenem tracą na wartości. A zapisywanie się na konkretne godziny z kilkudniowym wyprzedzeniem też jest mało komfortowe.

Dodaj komentarz
Wyślij zapytanie